Eviniz bebeğin odasına sahip büyüleyici ve renkli oda olacak, tasarımlarınızdaki etkileyici görsellik bebeğinizin ihtiyaçlarına göre düzenlenmelidir. Bebeklerin kendileri için bir oda olduğu sağlıklı bir büyüme için değil. Yeni ebeveynler bebekler odasını hazırlamak için heyecanlı, bir bebek sahibinin sahip olacağını öğrenmeyin. Bebeğinin türünü öğrendi, siparişin 2015 yılında geldiğini, odadaki mobilyaları gezinmeyi öğrendi.

Rosa ve Maviye yeni alternatifler.

Bebekler için mavi bebek mobilyaları şimdi yaşlı adamda eski. Bebek odası, sarı, mor, mor, fıstık yeşili gibi hafif ve rahatlatıcı renkleri kullanıyor, ayrıca bir renk yerine renkli olabilir. Renkli mobilya dekore edilmiş bebekler için odalar da son trend kadar çok popülerdir. Tüm mobilyalar ve süslemeler de kendi asgari alanları için de geçerlidir.

Çok fonksiyonlu karyolalar.

Konforlu ve pratik mobilya, ebeveynler için pratik kullanım sunar. Örneğin, ayarlanabilir boyutlu büyüme beşiği, bebeğiniz arttığında kolayca kullanılabilecek bir beşik haline gelir. Bebeklerinize bebeğinizin çekmecelerinde bebeklerindeki bebeklerinize vererek bebeğinizin odasını pratik bir şekilde tutabilirsiniz. Cotibbel sallanan cotts, bebeğinizin biraz uyuduğunu kılan yataklardır.

Birkaç oyun alanı.

Motor becerilerini ve bebeğinizin hayal gücünü geliştirmek için farklı oyun alanları oluşturmanız gerekir. Örneğin, büyürse, örneğin görüntüleri ve sandalyeleri de kullanabilirsiniz. B. Play-Doğu ile oynayabileceğiniz masa ve sandalyeler, mobilyaların odada olması gerekir.

Neşeli raflar

Bebeğiniz bebeğin raflarında durur, odanın her yerinden havayı değiştirin. Güzel dekoratif süsler, ayrıca kendi fotoğraflarınızın da duvardan asılı raflar olduğu çerçeveleri ve oyuncakları da süsleyebilirsiniz. Onları duvardaki nesneleri boyayan odanın duvarına koyan bu neşeli raflar, duvarı kendiniz süslemek için de seçebilirsiniz. Son yıllarda, yumuşak malzeme kumaşlarının ve yumuşak malzemelerin rakamlarının bebeğin odasının dekorasyonundaki en çok tercih edilen oyuncaklara ait olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.