Okulları açmak için kalan günler var. İlkokula giden çocukların anneleri için gıda torbasının hazırlanmasının hazırlanması da güç çantasının hazırlanmasını açmak için açıktır. Anneler için hem sağlıklı hem de işitsel pratik önerileri hazırladık. Çocuklar için besin torbaları, anneler için olanlara dayanarak formları ve renkleri açısından önemlidir.

Neşeli sandviçler.

Çocuğunuzun besin torbalarına koyan yiyecekler, beslenme ve kolay tatmin edici değerler açısından tatmin edici olmalıdır. Farklı malzemelerle hazırlanan sandviçler bu özelliklere sahiptir. Ayrıca peynir, salam, salata, zeytin makarnalarının yanı sıra tavuk sandviçleri de hazırlayabilirsiniz. Klasik sandviç ekmeğine ek olarak, hububat, ekmek ve baget ekmeği tercih edebilirsiniz. Hayvanlar, çiçekler, böcekler, kalpler gibi kalpler ile hazırlanıyor sandviçler çok tatlıdır. Böyle çocuklar.

Meyve salatası

Meyveler diyetik değerler ve renkli görüntüleri ile mükemmel yemeklerdir. Küçük tapperio, meyveleri muz, elma, küçük tapparatware depolama kaplarında portakallar, küçük küçük evcil hayvanlar, çocuğunuzun sevinciyle bir yemek hazırlayabilir.

MILFÖY SİLMİLERİ.

Hazırlanması çok kolaydır ve beslenme torbaları için zamansız Milfoy’un hendeklerini gerektirmez. Bazen, sosis ve Milföy pastaları bazen üçgen şekillere dayanır, çocuğunuz için gıda dersleri üretebilir. “Annem her zaman aynı şeyi hazırlar.” Kaplama olmadan, şefkatli olacak.

Meyveli yoğurt ve kuruluk.

Bazı çocuklar iştahlarıyla ünlüdür. Saatler veya şakalarla dağıtmak anlamına gelmeniz için sizin için çiğnenmesi gereken bir tost. Eğer böyle bir çocuğunuz varsa, meyve suyunu meyve suyu, kurutulmuş meyveler ve kuru bir şekilde pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Okula göndermeden önce okula fındık ile fıstık öğretin, böylece okulda devam ederler. Eğer yemiyorsan. Meyveli yoğurları hazır değiller, ne bildiklerini bildikleri için hazırlarlar!

Tane

Çocuğunuzun beslenme saati düşünülebilirken, en basit yemeğin başında olan Mısır tanesinin hazırlanması çocuğunuzla sınırlıdır. Küçük sütü tahıl, beslenme kasesinde beslenme torbaları koyun, bu iş iyi. En az haftada bir kez, çocuk değişir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.