Yaz tatili koşuyor olsa da, siyah anneleri yaz sezonunu, yaz mevsimini, yaz mevsimini, tatilin ilk haftasından sonra evde sıkılarak yazar. 3 aylık sürede, oğlunuzun kişisel gelişimine eğildiği ve katkıda bulunduğu 5 yaz aktivitesini listeledik:

Yüzme / Spor Okulları

Okulun süresi boyunca, tüm olasılıklarda fiziksel aktivitede olan çocuklar, evde bir süre geçirmeye başladıkları için gerçek bir enerji patlaması duygusu vardır. Her çocuğun her çocuğundaki bu toprak enerjisini değerlendirmesi gereken tek şey yapılmalıdır: Yaz Okulları! Özellikle sıcak yaz günleri, yüzme sınıfları veya yüzme sınıflarına veya çocukların ruhu, basketbolu, futbol, ​​voleybol okullarına, devam eden akademisyenlere, basketbol, ​​futbol, ​​voleybol okullarına bir alternatif için, tüm yıl boyunca mini işten çıkarılmasından sonraki yıl boyunca aşılanmıştır. .

5 Yaz Etkinliği : Çocuğunuz İçin !

Oyun parkları.

Hiçbir çocuk evde oturup yaz gecelerini geçirmek istemiyor. Öyleyse spor ayakkabılarına gir ve en yakın çocuk oyun alanında ya da sahilde kendini títe! Çocuğunuzla birlikte, bu açık yürüyüş yapacak, haftanın birkaç günü çok iyi.

Ziyaretlerin korunması

İşte alternatif bir anne: Çocukluk çağında! Bitmiş hava sıcaksa, yemeğinizi alın ve internetteki talimatlarınızı kolayca bulabileceğiniz bir barınağa gidin. Her iki hayvanla da duygusal bir bağlantınız olacak ve çocuğunuzun sosyal sorumluluğunu bağlayacaksınız.

5 Yaz Etkinliği : Çocuğunuz İçin !

Aile pikniği

Bizden hangisinin aşırı nüfus pikniklerini kaybetmediğinden, yumuşak montaja gittik? Çocuğunuzun güzel anılarını istiyorsanız, piknik alanındaki sıcak havanın tadını çıkarın, çünkü çocuğunuzun güzel anılarını, lastik topları ve kurt ile açlanırken, lastiklerin topları ile aç oldukları için.

Açık sinemalar

Burada nostaljik, ama daha iyi bir yaz aktivitesi! Numaralar çok fazla olmasa da, yavaş yavaş popüler olan kabin Kinos’ta gösterilen animasyon filmleri takip eden çocuğunuzla birlikte harika bir yaz akşamı geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.