Öncelikle bebek duşlarının ne anlama geldiğini kısaca açıklayalım: Genellikle gebeliğin 7-8 aylık döneminde gerçekleşen baby shower, son yıllarda bebeğin ihtiyaçlarını desteklemek ve çocukluğun son günlerinden yararlanmak için oldukça popüler hale geldi. boş günler. Bu “kız kıza” partiler, renkli ikramları, hatıraları ve konseptleriyle dikkat çekiyor. Sevdikleriniz bir bebek bekliyorsa, bu heyecan verici günlerde onlar için harika bir bebek duşu yapabilirsiniz! O nasıl çalışır? Listemizi okuyun:

Bir misafir listesi oluşturarak başlayın

Bir davet düzenlemenin belki de en zor kısmı, mükemmel bir davetli listesi oluşturmaktır. Bebek partisinden önce, hamile annenin bu günlerde onu artık kimin rahatsız etmeyeceğini görmek isteyeceği kişileri içeren “uyumlu” bir misafir listesi hazırlayın. Misafir sayısını önceden netleştirirseniz, yer seçiminde tereddüt etmeyeceksiniz.

Adım adım baby shower organize etmek !

Mekan seçimi önemlidir

Bir bebek duşunun yerini belirlerken, partinizin büyüklüğü de misafir sayısı kadar önemlidir. Örneğin tatlıları kendiniz hazırladığınız basit bir parti düşünüyorsanız oturma odanız buna çok uygun olacaktır. Ancak profesyonel yemek ve dekorasyon gibi hizmetler istiyorsanız gidilecek yer baby shower kafelerdir.

Adım adım baby shower organize etmek !

Kavramın Tanımı

Konsept, baby shower’ın kalbindedir. Gelecekteki annenin zevklerini önceden bilmenize yardımcı olacaktır. Çizgi film karakterleri, meslekler, renkler vb. Onlarca tema arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız internette kolayca bulabileceğiniz serbest bebek duş organizatörlerinden yardım alabilirsiniz.

Adım adım baby shower organize etmek !

İkramlar nasıl olmalı?

Bebek duşunda servis edilecek yiyecekler ağır, yağlı yiyecekler yerine hafif, sağlıklı atıştırmalıklardan oluşmalıdır. Bu sayede anne adayı rahatsız olmaz ve eğlencenin tadını şişkinlik olmadan çıkarabilir. Konsepte göre dekore edilmiş kekler, fondan kaplamalı kurabiyeler, zeytin boneler ve mini atıştırmalıklar misafirlerinizi çok mutlu edebilir.

Hatıra eşyalar olmazsa olmaz!

Baby shower partisinin özü, parti sonrası misafirlere dağıtılan hediyelik eşyalardır. Bu hediyelik eşyalar, üzerinde o günün tarihi ve üzerinde bebeğin ismi gibi detayların yer aldığı süslemeli çıkartmalara sahip oje / parfüm kavanozları olabileceği gibi, çocuk günü için süslenmiş araba modelleri de olabiliyor. Bu konudaki ölçü tamamen sizin yaratıcılığınızdır. Yaratıcılığınızı çeşitli baby shower aksesuarları ile gösterebilirsiniz!

Adım adım baby shower organize etmek !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.