Hamileyseniz, ne zaman olacaksınız? “Şimdi ne zaman bekliyordu, saat kaçta? Bebeğinizle tanıştığınız için, uyku probleminizin güzel bir varışıyla büyük bir duygu ile doğmayı beklersiniz, ancak bunu beklemeyin! Geceleri, Bebeğiniz ve sizin için varış noktası. İşte uyumak için uyku yöntemleri bilmeniz gerekir:

Yorgunsun, annemi uyuyun

Neonatal bebekler acı çekiyorlar çünkü bu dünyaya girmek için zorluklardan geçiyorlar. Rüyanın geldiğini ve yorgun olduğunun farkında olduğun anda beşiği giy. Büyük ya da ağla beklemeyin. Çünkü ağlayan bebekler ağlamaya başladığında uyuyabilirler. Başka bir problem de değişimi ve bezin beslenme zamanlarını son uyku zamanına göre ayarlamalıdır. Yenidoğanların ana durumda oturmasını önlemek için uzun yıllardır kullanılan yöntemlerden biri. Ateş bebeği güvende hissediyor ve uyku sırasında yansımalarla uyanmalarını önler.

Anneler için bebekleri uyutan rehber !

Odadan sessizce gitme zamanı ne zaman gidip gidiyor?

Binlerce zorlukla, bebeğinizde uyuduğunuzu düşünüyorsunuz, pembe panter gibi parmaklarınızın ucunun arkasında ağlayan bir gürültüyü dinleyin. Burada bu ses, tüm zarif annelerin tanındığı ortak bir alarm. Bebekler ayrıca ışık yatağı ve yetişkinleri de ortaya çıkar. Göz kapakları göz kapaklarını çaldığında, nefes değişimi dağınık olduğunda ve ayaklar Vakumları hareket ettirdiğinde, bebeğiniz ışık uyku aşamasındadır ve bebeğin odasından çıkmak için yanlış bir zamandır.

Anneler için bebekleri uyutan rehber !

Rüya rutin olmak

Bazılarımız kitabı okumadan ya da banyo yapmadan uyumadan nasıl uyuyamayabilir, bebekler uyumak için uyumak için bir rutin almak zorundadır? Dokundu, bebekler için masaj, kucaklayabilecek oyuncaklar, bebeğiniz için müzikle uyku rutini oluşturabilir, bebeklerle uyuyabilirsiniz.

Anneler için bebekleri uyutan rehber !

Yeni güne merhaba!

Bebeğinizin sabah saatini anlamak ve uyursanız ve öpücüklerle Gutemorg’dan mutlu bir mesaj olup olmadığını anlamak ve perdeleri anlamak için anlamanız önemlidir. Bebeğinizin beşikte ihtiyaç duyulmasına rağmen ve başka bir yer alsa da, yatakta yatağın yatağında uyuduğunda yatağın uyuması şartıyla.

Anneler için bebekleri uyutan rehber !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.