Dünya annesinin kutsal görevi şimdi teknolojiyle biraz daha kolaydır. Çocukların sağlığı, oyun, müzik, müzik, birden fazla bilgi, z. B. Mobil Teknoloji, annenin yüzüne güler. Technologies modern anneler için bir hediye var: Yazmayı seven her anne kendileri için bir blog açar ve popüler bir anne hızlı bir şekilde blogcu olmanın yoluna gider. Annenin ilk dönemlerinin ilk döneminde, ihtiyacınız olan veya takip eden çok fazla bilgiye sahiptir. Ne zaman uyuduğunda, birçok sayının bilgisini, hangi zamanlarda yemek zorunda olduklarında yemek zorunda oldukları akıllarında tutmak zor olabilir. Bu noktada mobil dünyaya güvenebilirsiniz. İşte çocuğunuzu büyütmenize yardımcı olan mobil uygulamalar:

Bebeğinizin karmaşasını söylemek için dünyanın en güzel duygularını getirin. Huzurla uyumak için her zaman beşikin başında olmayabilir. Birinin birisine yerinizi söylemesini istiyorsanız, telefonunuzdaki bebek uyku uygulamasını yüklemek için gönderin. Siz, istediğiniz zaman çocuğunuzla çocuğunuzun en güzel karmaşasını bilgilendirebilir.

Bebeklerin genellikle hasta olduğu bir gerçek. Birdenbire, emzik kaybolabilir. Bunu tatillerde veya geceleri saatlerce karşılaşırsanız, bir eczaneye, ne gerekli olursa olsun yapın. Hizmet rolünü bulana kadar zaman kaybetmek yerine, Ireczane uygulamasını telefonunuza indirmek ve acil durumdaki eczaneyi görmek çok daha önemlidir.

Bu istek sayesinde, bebeğinizi merak eden tüm sağlık bilgilerini elde edebilirsiniz. Buna ek olarak, ilk iki yıllık süreçte, oğlunu geliştirmesini ve her şeye yardım etmesini sağlıyor. Örneğin, bebeğiniz Hoppala için uygunsa, webmdbaby’ye sorabilirsiniz.

Bebeğinizin ilk yıllarında doktor sizden bazı verileri kaydetmenizi isteyecektir. Bunu bunu işaret ederek bunu yapmayı planlayabilirsiniz, ancak belirli bir zamandan sonra, bireysel bilgi yazmak için ne kadar zor olduğunu idare etmek ve anlamak için not defteri ve kalemi alırsınız. Toplam bebek doktordan sormak için tüm bilgileri kurtarır. Kaç saati yemiş, kötü hava ve hatta tıbbi randevular olan annenin miktarını uyur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.