Uslu’dan akıllı çocuklarınız var. “Ben evde değildim.” Merhaba bütün annelere merhaba diyorlar. Çocuk işte, bu yaparken net değil. Yeri değiştirirken ve farklı insanlar çocuklara gelir ve yaramazlıkların çocuklarının kitapta sakin olduğunu ve bu yazıyı okuyun.

Çocuklarınıza tedavi edilecek şekilde davranmayın

Misafire giderseniz, aile ailesine çocuğunuza öğrettiği aile ailesine göstermek istiyorsunuz. Çocuğunuz mağazanızın en iyi ürünü ise ve işlevlerinizi görürse, bakınız, hepsinin takdirini görüp görmeyeceğinizi görürsünüz. “Mahkeme üzerindeki tüm yiyecekleri bitirmek, utanç verici,” “usl uslu’da otur ya da evde beş erkek kardeşim.” Tehditler ve yazdırın Çocuklara nasıl yatırım oluşturulur. Bu eğitim değil. Hoş olmayan durumlardan bazılarınız var, sorunun revizyonu sorunun ne olduğu sorunun olduğu, sorunun ne olduğu sorunu budur, sorun budur ve hareketi sevmediğiniz nedenlerle açıklar.

Eski toplantısında doyik geçen çocuklar.

Misafir olarak gittiğiniz evin ve çocuğunuz çocuğunuz için sıkıldığından emin misiniz? Fatma Hanım’ın kız arkadaşı kesinlikle etkilenmez. Ayrıca, şeker römorklarına ve evdeki biblonlara dokunması da yasaktır; Tabii ki, ne yaparsan yap, bu çocuk ateşi bırakacak. Madem eve gitmelisin, çocuğunuz için bir oyuncak almayı unutma.

Utanç verici, annesi tarafından şımarık.

Çocuğunuz normalde evde ise, yabancıların durumu başka bir ortam girerler ve yeni insanlarla sosyalleşirlerse utanır ve utanır. Utanç verici çocukların bazıları, işi yerine getiren bir işe yakındır. Çocuğunuzun şımarık olduğunda kendi zamanında olsun.

Bak, ne kadarsın?

Konuktaki diğer çocukların örneği ve her birinden önce koymayın ve onu yenmez. Birlikte oynayacak oyunları bulabilirsiniz veya oğlunuzdan en sevdiği arkadaşı söylemesini isteyebilirsiniz. Bir odada istifleyebilir ve eğlenceli anların oyun olarak olabileceği etkinlikleri bulabilirsiniz. Bu tür şeyler, çocuğunuz için öğretmenle ilgili olarak da faydalıdır. Çocukların kendilerinden farklı akması için zaman, oyun hemen hemen tüm yaşamdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.