Mini Tirrill’nizin bahçeye, havuza, havuza ve denize geçtiğini biliyoruz. Ancak, yaz sezonunun güzel taraflarının tadını çıkarmak için, bazı konulara karşı önlem almak faydalıdır: Biezechinche. Herkesin hafızalarında basit bir bilgiye sahiptir, böylece bienik olayın en az bir kere çocuklukta yaşanması, tatilleri eksik değildir.

Önleyici önlemler almak

Arılar, renkli ve özellikle çiçek açan maddeler; Doğada doğada tutacağınız gerçek çiçeklerle karıştırabilirsiniz. Bu nedenle, çocuğunuza parlak renkli kıyafetler ve çiçekler yerine düz ve parlak kıyafetler giymek daha uygundur. Özellikle, ısırık riskinin yüksek olduğu bölgelerde zaman geçirirseniz, sizi ve bebeğinizi ve bebeğinizi koruyan net mavi elbiseleri ve bebeğinizin bir faydası olarak korur. Arı dikişlerinin korunmasının yollarından biri, açık alanlara açık olmadan kullanılacak temizlik / bebek bakım ürünlerini seçmektir. Sabun veya şampuan gibi ürünlerdeki çiçekler ve meyvelerden dolayı, arılar amirlere neden olur. Arı, dondurma, çikolata, vb dikişleri korumak için Açık alanlarda. Eller ve yüz şeker yemek tüketildikten sonra iyi yıkanmalıdır.

Arı sokmalarında ne şekilde müdahale yapılmalı !

İlk müdahale önemlidir.

Arı sokmanın başlangıcında, ilk listede, panik olmayan arı bebeğinizin vücudunu bırakır. Vücudunuzdaki bira iğnesini terk etmeden hafifçe ve eğlenmeye çalışın. E hemen sonra, soğuk komprese kapanacak ve eşik alanına uygulanacaktır. (Bu uygulama bölgedeki şişlik ve ağrıyı azaltır) enfeksiyon olasılığını ortadan kaldırmak için bölgede buz uyguladıktan sonra; Her zaman sabunlu suyla yıkanmış alanı temizleyin. Bu müdahalenin sonunda, karşılık gelen bölgede karbonatlı su uygulayarak şişmeyi tedavi edebilirsiniz.

Arı sokmalarında ne şekilde müdahale yapılmalı !

Alerjiler olasılığına göre yok.

Bebeklerde iki dikişin en tehlikeli sonuçlarından biri, alerjilerin arılara komplikasyonlarıdır. Bebeğinizin sıkıştığını tespit ederseniz, bölgedeki semptomları görmeniz gerektiğinde zaman kaybetmeden doktorunuza başvurun. Özellikle yüksek ateş, solunum zorlukları ve aşırı zayıflıklar, arılara alerjilerin en sık görülen semptomlarından biridir. Ve bu durumda, zaman kaybetmemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.