Çocuklarınız “Miki yapmadım.” Banyo eğitiminde, bir süre arayabiliriz, anne ve ebeveynler en önemli kavgalardan birini vermeye hazır olmalıdır. Çocuklar tuvalet eğitimine başlamadan önce, kaka ve idrar sözleriyle geçinmek zorundalar. Çocuğunuz için büyüleyici olmak için garip garip isimleri kullanmamanız önemlidir. Çocuğunuzun banyo ve banyo pistini kullanmaya hazır olduğunu nasıl anlayacaksınız? İşte sizin için bazı ipuçları:

Bezini uzun süre ıslatmıyorsa (Bu boşaltım kaslarının geliştiğine işarettir.),
Kendi pantolonunu/eteğini kolayca kaldırıp indirmeye başlıyorsa,
Hareketleriyle tuvaletinin geldiğini belli ediyorsa,
Anne ve babasının tuvalet alışkanlıklarıyla ilgileniyorsa,

Çocuğunuz tuvalet eğitimi için hazırdır. Bu noktadan sonra, doğru malzemeyle çakışmak ve bu işlemin daha düzgün bir şekilde önlenmesidir.

Bilekler şu anda lazımlık ilk kez gördüğü için bir gerginlik yaşadı. Anlayamadığım küçük yapı, yavaş yavaş durma durumunu fark eder ve bir günde başka bir günde zorluklar alabilirseniz. Aslında, görüşlerinizi açıklayan ve görüşlerinizi uygulayabilirsiniz. Özellikle en son moda müzikal kaplarında, işlemi oynayacak işlemi dönüştürerek daha kolay zıplayabilir.

Yatağa karşı koruma

Geceleri yaşanabilecek kazalar göz önüne alındığında, çocuklarınızda kalmayı önlemek için lekeleri ve nemi önlemek için tuvalet eğitimi sırasında çok rahat hissettiren yatak korumasını sağlayabilirsiniz. “Anneeee!” Veya “Baabaa!” Hayalinizden kurtulmayacağınızı biliyor musunuz, yatağın korunması, yatak sayesinde kuru mu?

Çıkış tüpü

Asansör geçişi tuvalette, çocuğunuzun ellerini kolay ve rahat bir yıkama için kullanabilirsiniz. “Ay boyunca su yaptılar!” Asansör adımlarının büyük bir icadı söylememesi ve üst kısmın üst kısmını art arda değiştirir. Ek olarak, temizlik kurallarını da değiştirirler. Güvenlik sağlanmasına ilişkin olarak, çocuğunuzun yanındaki bağlantı elemanlarının basamakları olmak yararlıdır.

Kabine adaptörü

Çocukların tuvalete rahatça hissetmesini sağlayan tuvalet adaptörleri, temasa geçmek için ihtiyaç duydukları yerlere dokunmalarını önler. Tuvaletteki tuvalet, tuvalet eğitimi için ana noktaların başlangıcında gelir. Bu nedenle, tuvalet adaptörlerinin çok fazla işi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.