Bu yöntemi deneyin ve bebeklerinizi Cibinlik Sivrisineklerinden Koruyacak Bebekler için Uçlu Ürünler!

teknosehir.com adresimizde ilgili yazıdaki ürünleri aratabilirsiniz. Bebekler için sinkov !

Sivrisinekleri hareket ettirin.

İlk olarak, çocukları ısırmak için en eski ve belki daha etkili yöntemlerden biriyle başlıyoruz: Sivrisinek Ağı! Kimyasal ürünleri kullanmak zorunda kalmadan insanları sivrisineklerden etkili bir şekilde koruyan bu geleneksel yöntem de çocuklar tarafından çok sevilir! Kızlar ve kızlar için farklı tasarımlarla pazarlanan farklı desenlerde sivrisinekleri satın alabileceğiniz gibi, kendinizi yatak / beşik evinde hazırlayabilirsiniz. Yazın başında, pencerelerindeki kablo da bebekler için uçan etkili bir çözüm olabilir.

Giyim ve görüntülerin açık bir rengini tercih ederim.

Giyim kıyafetleri üzerinde koruyucu bir etki yaratmak istiyorsanız, size kayıtlı bilgi vermek istiyoruz. Sivrisinek için duyarlılığın rengin duyarlılığı olduğunu biliyor muydunuz? Bu durumu lehinize dönüştürmek için, bebeğinizi yaz aylarında parlak kıyafetler halinde giyin. Özellikle, sivrisinekleri mavi rengin hiç popüler olmamış olmasını sağlamak için bu rengin gücünden yararlanabilirler.

Uçucu bitkisel yağlar kullanın.

En doğal yolun en popüler yanıtlarından biri, sivrisinekleri hızlı bir şekilde ortadan kaldıran esansiyel yağları kullanmayı unutmamak için, bebekler için sorunun en popüler tepkileri hangileridir. Citonela (limon yağı), lavanta yağı, kekik yağı, nane yağı gibi havzara ısırığı aprofenöz ve uçucu yağlarla mücadele edebilir. Ancak, esansiyel yağların doğal olmalarına rağmen alerjik bir reaksiyona neden olabileceğini unutmam gerekiyor. Sanatta uzman kişilerle karşılaştırıldığında 6 aydan küçük bebekler için tavsiye edilmezler. Ovaliptus yağı bile son derece etkili 3 yıla kadar tavsiye edilmez. Bu nedenle, bebeğinizde bu yağları kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız.

Kokulu kozmetik kullanmayın.

Öyleyse, bir sinek kovucu gibi değil, bebeklere de dikkat etmeliyiz. Şampuan, sabun ve duş jeli gibi tuvaleti tercih ederim. Meyve ve lekelerin temel ürünleri nedeniyle sivrisinekler mıknatısların çekiciliğine sahiptir.

Fesleği pencerelere yerleştirin

Bu tohumların yöntemi, sivrisinekleri kontrol etmek için kesinlikle çok etkilidir. Fesleğen (nane, biberiye ve kekik) yerleştirin, pencerenizdeki çiçek dükkanından ve balkonundan gelin. Her iki gözün yanı sıra bebeğinizin burun ve sivrisineklerini tanıyorum. Eviniz bir bahçe ise, bahçenizden sivrisinekleri sürüş biçimlerine tıklayın ve ipuçlarını okuyun.

Özel bebekler tekrarlayan ürünler uçmak

Bebekler için sinkov !

Şimdi onlar için seçtiğimiz bebekler için kovucu yağmurlama ürünleri var. Bu bebek sivrisinek aerosolleri sayesinde, yazınız çok rahat olacak!

– Tesis bazlı içerikle yaratılan trucididal organik sivrisineklerin dönüş spreyi toksik değildir, kimyasal olarak ve GEDET.

– Harvey Harvey Harvey Bio-Buzz Bio-Buzz Bio-Buzz Harvey’in Harvey’in Harvey’in Harvey’in Harvey’in Harveys’in Harveys’in Harveys’in Harveys’in Harveys tarafından Harveys’in düzenlenmesi, uçucu yağları düzenliyor.

– Okaliptüs limitleri, E vitamini ve squalen’deki ayakkabı ve ayakkabı ve hızlı bir şekilde formülü emilen olan Hızlı Kovucu Sprey, cilt üzerinde yağ hissi hissi bırakmaz.

– Avustralya’nın Avustralya’ya özgü bir değerinin doğal kökeninin aktif bir bileşeni olan Chicco sivrisinek kovucu sprey, 3 saate kadar koruma sağlar.

Sivrisinek ısırılan bebeklerde iyidir?

Bebekler için sinkov !

Peki, bebek sivrisinek ısırığı söz konusu olduğunda ne yapmalı? Küçük mesafenin yastıklarını ortadan kaldırmak için flybask’taki soğuk sıkıştırmayı uygulamanızı öneririz. Bunun için, buz küplerini 10 saniye boyunca bir bezle veya havluya sarılmış tutmaya uzanırlar. Başka bir yöntem olarak, pamuk ısırığı karbonatlanmış suya, pamuk katmanının ön cam sileceğine uygulayabilirsiniz veya bebeğinizin cildinizi fesleğen veya maskeli, doktorunuza sağlayan yulaf ezmesi ile maskeleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.