Hoşçakal yaparsanız, gardırobunuzu sonbahar ve kış için yenilemeye de başladınız. Bebekler için birçok markanın sonbahar kıyafeti modelleri ortaya çıktı. Trendleri takip ederseniz, kendi yollarınızı çalıştırırken Mini’nizi en son trend giysilerinde de yapabilirsiniz. Aşağıdaki ayrıntıyı hatırlayın: Eğer kimse çocuklarınızın fotoğraflarına bakmıyorsa “Bu kıyafet nedir, ne giyindin?” anlamına gelmez. Bakalım 2015’te Neler Var Bebek Giyim Eğilimleri:

Esnek Haritalar ve Kazaklar

Mesh Hırka, bebeğinizin ve dolabınızın daha fazla eğilimleri olacaktır. Indigo Mavi, pembe, bej, kremalı krema, çok zarif çizgili modeller ile bir kolye, mikro-kızartılmış, bir kolye ile. Bebekler genellikle kendilerini kaba kıyafetler halinde birleştiremezler. Bu nedenle, kalın olmayan kalın olmayan kapları da kullanabilirsiniz. Teddy Bear Kazakları, bebeklerin katsayılarını artıran modellerdir.

Denim seviyorum.

Kızlar için denim elbiseler, erkek bebekleri ve erkek bebekleri için pantolonlar da bu sezonda popülerdir. Sonbahar zarafetini damgalı ve renkli bir gövdeye veya kullanacağınız bir hırka ile yakalayabilirsiniz. Annelerin hem kızlar hem de bebekler için hem kızlar hem de bebekler için, hem kızlar hem de bebekler için, bebekleri için pembe pembe renk kullanmak isteyen kızlar ve bebekler içindir. Ayrıca, kot pantolonunun mavisi ile çok uyumludur.

Pamuk gibi pamuklu pamuklu giysiler

İçeride bebeğinizden bağımsız olarak, hava sahasını, naylon ve sentetik olmayan kumaşları terlemeden tercih etmelisiniz. Pamuklu kumaş giysileri, bebekler için en uygun kıyafetlerdir. Günlük kullanım için pamuk emisyonları, bu yıl beyaz renkler, krema, pembe ve mavi herpes ile en çok tercih edilen bebek giysileri olacaktır. Kombine patik de bebeğinizin rahatını elde etmek için ihtiyaç duyduğunuz şeydir.

Neşeli yalan.

Oyuncak ayı, kedi, köpek başı ve kulaklık, uygulamalar, pomponlar ve yapraklar gibi ayrıntılara sahip çok zarif ve iç ısıtıcı. Bebekler gerçekten bu Berezas ile çok şeker görünüyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.