İlk altı ay sonra, bebeğinizin güzel ve sağlıklı bir şekilde kaplamasını, bebeğinize ekstra yemek olarak hazırlanıyor. Kendi elleriyle hazırlanacak yaz yemeği, bebeklerinin damaklarının lezzetini geliştirmek açısından da önemlidir.

sebze çorbası

Patates, havuç, brokoli gibi farklı sebzeleri tutan zeytinyağı ve mercimekleri pişirin. Vitamin deposu Bu çorba, annelerin bebeklerine tercih edildiği en faydalı yiyeceklerden biridir. Bebek maması kuponları, özellikle türün yazında, özel yiyeceklerle beslenmesi gereken, bebeğiniz için hafif ve sıcak bir yemektir. İsterseniz, çorbayı haşlanmış tavuk parçalarıyla zenginleştirebilirsiniz.

Bebekler için zarif yaz yemekleri.

Pereorize salatalık ile yoğurt

Küçük küçükleri kes ve küçük olanı ve çatalların yardımıyla. Sonra herkes yoğurtla karışır. İsterseniz, ince kıyma nane veya dereotu da ekleyebilirsiniz. Bebeğinizin çantasını yaz aylarında ısıtmak harika bir yemek.

Bebekler için zarif yaz yemekleri.

Hava vanilyalı puding.

Özellikle en sevdiğiniz çalışmaların en sevdiğiniz yiyeceklerden biri. Mevsim meyveleriyle hazırlanacak vanilya çatışması, bebeğiniz için lezzetli yemeklerden biri olacaktır. Bebeğinizin ayına göre pirinç ve su unu ekleyin, bebeğinizin ayına göre, cam kontrolünde kapanan kayısı ekleyin, kaşık yemek hazırdır.

Şekil ve Şeftali Püresi

Ağustos sektörünü bulabilecek yükümlülükle bebeğiniz için faydalı ve lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Şeftali ve incir kabuklarını çekin, mutfağın robotunu geçer, burada Maman hazır. İsterseniz, muz ve elma gibi farklı meyveler de ekleyebilirsiniz. Bebeğiniz için en kullanışlı ek gıdalardan biri, çeşitli meyvelerdir, aynı zamanda küçük tadı da zenginleştirir.

Bebekler için zarif yaz yemekleri.

Bebek bisküvi meyve püresi

Elmaları pişirildikten ve su Molayada’da güzelce yıkandıktan sonra ve daha sonra Bebeğinizin favorilerinin karışımına Bebek Bebeğini ekleyerek telafi edilmemiş yiyecek hazırlayın. Bebeğinizi yemek etmenin en kolay yollarından biri, en kolay yollardan birinin, bebek annesinin renk ve renklerde setlerinin döngüsünün çekirdeğini üretmektir.

Bebekler için zarif yaz yemekleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.