Bir videoda, dünyanın tatlısı bir bebek ve ona eşlik eden bir evcil hayvan, hepimiz bu videonun videonun lezzetinden vurulmadığını bileceğiz. İnternetin bu olgusunun en kötü anları arttırdığı ve onları bulduğunu bulduk; Analiz ediyoruz. Bebekler videolarda dağıldığında Cephakar hayvanlarımızın durumunu görüyor muyuz?

1. Onların sabrını öğrenmeyeceğiz.

Söyleyemiyoruz: “İşte yaşayan hastanın kedi.” Çünkü bu arkadaş için “Hastaların bireysel yaşamını” söylemesi çok daha kesin. Tüm insanlığa sabır ve olgunluk veren bu kedi partisine oy veriyoruz.

2. Sevgili Kankam Yaaaa!

Her zaman bebekler açık bir şey olmayacak! Bu beyaz son ucu, sevginin evinden diğerine bebeğin sarhoş evi, bebeği sürekli olarak sıkıştırır. İnatçı Balın inatçı geçmişin rolünü arıyorum ve bu yavru kedi ne yapmalıyız ve ne yapmalıyız?

3. İlk arama unutulmaz.

Oh, önce tanıştı! Birçok insan, bu köpeklerin yenidoğanlara karşı hissettiği koruyucu içgüdüye erişebilir.

4. Bu benden daha küçük?

Küçük bir karışıklık, küçük bir algı ve elbette kıskançlık! Evdeki daha küçük olandan daha küçük olan kendinden daha küçüktür, şeklin şekline girmiş olmasıdır. Her ne kadar “Kardeşler Adresleme” nin üzerine bağlıyım, BiralLeler Kralı bebeğin nasıl göründüğü için harika!

5. Su sıçramasına sahip değilim

Videoda gördüğümüz güzel olanlar, tam tersi bir yetişkin olmasına rağmen, güzellik kuşu ile nasıl tepki verebileceğinizi tavsiye ederiz.

6. Hangisimiz daha bebeğim?

Bu, yaşından bağımsız olarak, sürekli bir köpek yavrusu olarak gören bir Golden Retriever için temel soru.

7. Şimdi okulda başlayan iyi oldu!

Her sabah, küçük kız, mascany Milan, gün, gün, gün, gün, gün, gün, gün, gün, gün, gün, gün, günün üzerinde, duvarlardaki notu görmeniz gerekir.

8. İşte benim çalışma iznim.

Böyle bir kedinin olması, 1 milyon yükümlülük alırsınız! Britanya Okulları bu kediyi bu kediyi bu kedine götürmeli, bu da profesyonel kreş stüdyosunda bebeğe hükmediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.