“Aman-babyjob” çok önemlidir ya da bebekler yerine kendinizi koyarak görmek zor değildir. Gazın ortadan kaldırılmasından açılmasından, yaşamın bebeklerine çok zor ve Çexrefilli. Bebeğin beslenmesinin, bakımının ve güvenliğinin sizin sorumluluğunuzdadır, bu sizin maksimum değil, ancak oyunu oynamanız bile, başım belada ne yapar?

Bebekler için zor durumlar:

Ben gazı almak gerçekten kolay değilim, söyleyebilir miyim?

Gazı ortadan kaldırmak için en büyük problemlerden ve bebeklerin ustalarından biridir. Ayrıca, vücut mesajı olan bebeklerin, gazı ortadan kaldırmak için büyük çaba göstermediğini de anlayabilirsiniz. Bu yüzden bebek bezini doldurmak için büyük bir zaferin göstergesidir.

Bebek olarak istediğimde ağlama hakkım var!

Bebek ağları. Açsanız, yaparsanız, genellikle çığlıkınıza ulaştığınızda uyursanız, evet, evet, ama eğlenceli ya da güzel bir durumda ağlayabilirsiniz. Yüzü güldürün, ebeveynler en büyük dilek olmasına rağmen, işlerin planlandığı gibi gitmesine izin verilmemektedir. “Neden benim tehlikem yatağınızdan çok az?” O bile ağlayan bir bebeği var, yine iyisin.

Sadece eğlenmek istedim!

Nesneleri ellerinde bilmek ve onlarla oyun oynamaya çalışmak zor olan her şeyi manipüle etmeye çalışıyorlar. Oyunlar sadece işlerin “bebek işinde” dahil olduğu bazı durumlardır. Bu videodaki tatlı bebek de patlayacak ve balon bilmiyor ve belki hayatının geri kalanını balonlardan korkuyor. Çocuğunuzdaki bebeklere uyacak durumda olamazdı. Ebeveynleri açıkladı!

Acıktım, söyleyemem!

Şapka, ayrıca dil var, ama henüz “anne, bir annenin tabağını verebilir misin?” Desin Aç olduklarında en üzücü bebeklerden biridir. Yerler.

Kendi ayaklarımın kaç yılını harcayacak?

Git, kafalarında bir iştir. Hatta spor. Evet, spor. Bir şey, ne kadar zor, bir sarhoş gibi, yolunu bulmak zor bir şeydir. Biraz daha devam edersen uzun yürüyüşe çıkan kimse gittiniz mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.