Bebekler, çoğu, yetişkin olarak konuşmayı bilmediklerinden bu yana olanları ifade eder. “Açım, Hani bana o zamanlar biraz güzel bir süt gibi verdi.” Veya “Yerimi yaptım, lütfen benimle ilgilenebilir misin?” Ağlamak gibi şeylerle ilgilenebilirsin. Bebeklerin ağlaması normaldir, ancak iş normal ötesine geçebilir. İşte buna alışılmadık derecede denilen, uzun vadeli ve sık saldırılara Colic denir. Dünyası başlarında yokmuş gibi, parlak olana kadar ağlarlar.

Kolik tanı neler durumlarda?

Ağlayan her bebek kolik değil. Eğer öyleyse, hepimiz dünyada kolik olurduk. Ayın üçüncü veya 4 ayından itibaren bir bebeğin bir günde en az 3 saat saldırırsa bir colic vardır. Özellikle öğleden sonra, bu nöbetler ağlar, bir veya iki gün bir ya da iki gün bir ya da iki gündür, belki de oyuncak etkilenir. En az 3 hafta “kolik, neden sen?” Söyleyebilirsin. Carna’nın bacakları yüzün durulmasını çeker, kutsanmış, gövdeyi arkanın arkasına gererin ve diğer semptomları pişirin.

Neden Kolisch? Neden ağlıyorsun bebeğim?

Kolyenin nedenlerinde tanımlanan bir karar değildir. Ancak, bir kolye oluşturmak için daha bağırsak sorunları var. Bebeğiniz, bazı besinlere karşı tanımadığınız hassasiyet veya alerji olabilir. O anne, belki de ona değil. Emzirme ve hamilelik sırasında, annenin sigara içilmeleri sigara içiyor, şans eksikliği bankalarının eksikliği de kolic’i tetikler. Anne bebek arasındaki bağlantı, annelerin annelerin annelerin annelerin annelerinin annelerinden etkilenmesi gergin ve endişeli olan annelerin annelerin annelerinin annelerinin annelerinden etkilediği ve sorunla ilgili sorunlardan etkilenmelerini sağlayabilir.

Colian’ın tedavisi nedir?

Sebepler tam olarak bilinemediğinden, bebek araştırılmalıdır. Üç bebekten birinde görünen kolik, bebeklerde anne sütünün dibinde daha azdır. Çocukla fizyolojik testlerden geçen hiçbir sorun yoksa, işin psikolojik tarafına gitme zamanı. Bazı davranışsal terapiler, aklın huzurunda hem anneler hem de bebek sunuyor. Bunu bile hatırla; Kolik genellikle geçici bir durumdur. Ciddi bir bulgu yoksa, bebeğinizin gözyaşları muhtemelen bir süre sonra vurgulanacaktır. Ağlamıyorlar, ama ağlayan küçük şey de. Ayrıca, bir bebek metadosu denedin mi? Belki gevşek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.