Çocuğunuzla geçtiğiniz her an, ilişkiniz güçlendirilir. Boyama gibi etkinliklerle birlikte çocuk kitaplarını oynamak ve gelişimlerine katkıda bulunmak.

Olandaki odaların süslemeleri, oğullarıyla birlikte yapmaları kolay, hayal gücünün ve yaratıcılığının gelişimidir. Çocuğunuzun yeteneklerini keşfederek, birlikte eğlenceli ve verimli bir zaman geçirirler. İşte çocuğunuzla birlikte yapacak olan basit ve yaratıcı oda süslemeleri:

Duvarın kesilmesiyle yaptığınız fotoğraflarla başlayın.

Çocuğunuzun resimleriyle oluşturduğunuz yeteneklerini gösterirseniz son derece önemlidir. Genç yıllarda özgüvenini kazandığını bildikten sonra, kendi hayal gücünün ve renk renginin renginin yansıması, oğlunu duvar kağıtları olarak karşılayacak ve oda için benzersiz bir süsleme olacak.

Çocuğunuzla odaların harika dekorasyonu.

uçak

Çocuğunuzun buz raflarını ve ahşap kalemleri boyaması için odanın süs eşyalarını da yapabilirsiniz. Bu basit süs eşyaları, çocuğunuz için bu basit süs eşyalarının hayal gücünün somut örnekleridir, buz çubuklarının farklı bir amaç içinde kullandığı.

Çocuğunuzla odaların harika dekorasyonu.

Keçe kapısı süslemeleri.

Çocuğunuzun istediği hayvanları veya çiçek şablonları ile keçeyi kesebilirsiniz, farklı renkteki ipler, şeritler, şeritler, düğmeleri olan düğmelerle birlikte. İsterseniz, çocuğunuzun sözlerini, çocuğunuzun adını renkli keçelerden oluşturan ve odanın kapısında meydana gelebilir. Cradle şekli ve bebek ayakkabıları olan kapı süsleri de en popüler çocukların kapılarının süslemeleridir.

Çocuğunuzla odaların harika dekorasyonu.

Renkli nesneler

Hobilerde streç ya da tahta objeleri satabilir ve istediğiniz gibi çocuklarınızla boyama renkli oda süslemeleri oluşturabilirsiniz. Rakamlar, hayvanlar, elma gibi sayılar, armut, muz da renklidir ve çocuğunuz çocuğunuzun bu kavramları bilmesini sağladığı için odaya başka bir hava ekler.

Çocuğunuzla odaların harika dekorasyonu.

Yaratıcı tablolar

Sadece tabloları renklerle yapmak zorunda değilsiniz. İpliklerle, bung, iğneler ve düğmeler ve çerçeve ile çok farklı tablolar üretebilir. Çocuğunuzun favori ürünün farklı malzemelerle nasıl?

Çocuğunuzla odaların harika dekorasyonu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.