Yeni kültürlere seyahat etmek ve canlı deneyimler, en son moda tasarımlarını kullanmaktan ya da şehirdeki en konuşulan yerlere gitmekten ziyade yükselen bir eğilimdir. Bu eğilimi takip etmek için bir çocuk ve farklı deneyimler yaşamak için bir engel mi? Son yıllarda, ebeveynler, cevap verecek şekilde yönlendirilen en yaygın sorulara sahip oldukları en yaygın sorulardır:

Aileyi keşfetmenin keyfi.

Uzmanlardan sonra çocuklarla seyahat etmek, ayrıca aile bonuslarının güçlendirilmesi; Çocuk ayrıca öğrenme ve keşif duygularını darbeler. Ülkemizde, alışkanlıklarını yönlendirmek için tüm alışkanlıklarını yükseltmeye meyilli olan parlaklık ve mutsuz ebeveynlerden kaçınır. Özetle, oğlunu büyükbabanın büyükbabası ile terk etmek yerine dışarı çıkardığı bir varış noktasına seyahat ederken; Planınızı dahil ederek, hayatınızın bütünsel bir şey olduğunu düşünmelisiniz.

Çocuklar seyahat planlarını engellemez.

Çocuğunuzu planlamak için ekleyin

Seyahatlerinizdeki müzenin ve sanat galerilerinin tadını çıkarabilirsiniz. Şehirlerdeki en büyük alışveriş caddelerinde saatlerce olup, sizin için vazgeçilmez olabilir. Ancak, çocuklarla seyahat ederken, tüm planlamayı kendi zevkinize göre yapmanız gerekmez. Seyahat yolunuz; Çocuklarınızın çocuğunuzun çocuğunuza ilgisini çekebilecek, oyun alanları, oyuncak ve zooloji müzeleri gibi, soru şu ki, “Ne yapmak istersiniz?” Bu soru, seyahat deneyimlerinizi ve genel iletişiminizi etkileyecek bir etkileşime neden olur.

Çocuklar seyahat planlarını engellemez.

Yolculuk çocukları bilgilendirdi

Ülkemizde çocuğun gezisinin güzelliği yakın zamanda keşfedilmemiş, ebeveynlerin ve Avrupa’nın doğası veya kültüründeki gezilerinin doğasını veya kültürel turunu bilmiyoruz. Bu alışkanlık uzak Gipta’ya baktı, baştan beri çocuklara. Mevcut koşullarda masifiyet bilincinin aşıları ve kütle ömrü. Çocuğunuz doğa ile mücadele etmeyi ve farklı zorluklarla mücadele etmeyi öğrenir, ilk gezisinden ilk seyahatinden lezzetli bir aday olabilir. Mucizevi hislerin en iyi memnuniyeti, her çocuk içgüdüsel olarak katılır, çocuğunuzun trendini ve yeteneklerini görmek için iyi bir fırsattır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.