O “Şimdi birinin beni yıkamasını, kurmasını ve uyuduğunu istedi.” Söyleyebilirsiniz, ancak durum çocuklar için farklı. Birçok bebek ve “abiye büyüdü / abi”. Atasözüne rağmen, yıkama saatleri banyo korkusu için işkence haline gelebilir. Tabii ki çocuklar için hem ebeveynler hem de çift yönlü işkence.

Çocuklar banyodan korkuyor, banyoyu hitchcock tarafından pyscho filminde olduğu gibi, kızgın bir oda yerine, kızgın bir oda yerine, komik bir su yuvasına dönüşme olasılığı nelerdir?

“Bu çocuk neden yıkanmaktan korkuyor?

Aslında, korku hissi daha sonra bir duygudur, yıkamaktan korkmuyoruz, yoksa farelerin kaçması için yaşadığına inanmıyoruz. Bu, çocuğunuzun banyodan korkması için davranışların farkında olmadıkları anlamına gelir. Radar gibi çocuklar, radar gibidir, etrafta ne olduğunu gözden geçirin, davranışını kaydeder ve dünyayı bu şekilde yapın. Örneğin, rahatsızlık, bebeğini, küçük kalbi yıkamak istediğini, “Annem yıkanmasından korkuyor, bu yüzden banyodan korkulması gerekiyor.”

Çocuk mikropları kırmak için pişirilir.

Böyle yapma. Çamaşırların kıyafet olmadığı; Senin çocuğun Kaynar su altında onu kim sevebilir? Emekli olan saç şampuanı hiç hoş değil. Şampuanlar, şampuanlar ve duş jelleriyle çocuğunuzu süreçte yıkayın, renkli ve neşeli ambalaj banyoyu, hatta sizin için dostane olacaktır.

Banyo oyuncak

Hatta bile küveti köpüklerle doldurun. Banyo oyuncaklarını ördekler, balık, araçlar gibi tezgah yapın ve çocuğunuzu tuvalete koyun. “Hadi, bu işi yaptığımda hemen hazırım, daha fazla gideceğim ve kıyafetlerimi yıkayacağım.” Mantıktan uzak dur, çok az zevk, güzel banyo oyuncaklarıyla yılları bırak.

Banyo çok büyük, ben küçük.

Çocuklar için, evinizin banyosu, korku derecesi olarak algılanabilir, çocukların çoğu su ve su kaybetmekten korkuyor. Bu nedenle, minibadoyu çocuklar için yapılan küvetlerde yıkayabilirsiniz. Akarla kokuşmayan güvenli bir yer. Yüz koruma banyosu bebekler için şapkalar da, şampuan ve suyun gözlerde kaçmasını önleyen ürünler olarak da çok popülerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.