Çocuğunuzun saçını ihlal ederseniz, dünyaları yakınız, ancak söz konusu aşı çözülmesi gerekiyorsa. Ama neden? Bu iyi. Bununla birlikte, çocuklar sağlıkları hakkında düşünemezler, aşı iğne korkusu olmadan yorulmayabilir. Ama neden? Çocuklar var.

Çocuğunuzu aşının üstesinden gelmek için nasıl getirebilirsiniz? Etin eti için ağlamayı bıraktığınızda çocuğunuzun aşılandığını öğrenirseniz ne yapar?

Kötü bir sürpriz kötü bir sürprizdir.

Çocuğunuzla aşılanmış ve hemşireye hemşirenin alçı için söylemelisin. İlk olarak, çocuğunuza, aşılamanın olmadığı yaşamda yaşamda sağlık sorunlarının yaşamada yaşanacağını bildirmelisiniz. Hiçbir çocuk, okul çantasını sırtına taşımak için elle beyaz tarafından beyaz tarafından ele alınmamak istemiyor (çünkü bu gün spor dersleri verdi).

Yalan söyleme, çok kötü

Çocuğunuz aşılandığında söylemeyin. İğne çağrıldığı için, uçun noktası acıtır. Biraz acı verici olacak ve bu acının kısa sürede olacağını söyleyecektir.

Referanstan yap.

Acı olacak, ama acı olacak. Ona hatırlatarak daha önce bu konuda yaşadığım acı durumları açıklayabilir ve bir karşılaştırma yapabilirsiniz ve küçük kalbi belirsiz tünelden alabilirsiniz. “Daha önce parkta oynarken salıncaktan düştüler, daha acı verici olacaklar.” çok. Umarım salıncaktan düştüğünde çok fazla istiflememiştir.

Dağlandığını söylemeyin çünkü dağılamazsın.

Çocuğunuza karşı aşının enerjisini küçümsemeyin. “Kız arkadaşımdan ne korkacaksın?” İfadedeki “Sevgili” kelimesi, oğlu için bir sevgi duygusu değildir. Tabii ki, iğnenin bu ve daha fazla çocuk olduğundan korkacaksın.

Arkadaşlarla rekabet etmeyin

“Selin gelgitini görüyor musunuz?”, “Hangi formatın, erkekler ağlıyor?” Sorular soran arkadaşlarla sürmeyin. Bir anne ve baba olarak özgüvenini azaltmaz; Göreviniz sizi destekleyecek. Görev tamamlandı mı?

Ağladığın zaman ona kızma.

“Bebeğe geliyor, açsın”. Söylemek. Yumuşak ete Sipsiveri, şimdi ağlamayacaklarken bir iğne lav.

Oyuncaklar en iyi arkadaştır.

Bir bebeğin çocuğunu var, böylece aşı tüyünün yanındaki en sevdiği oyuncağı alır. Yalnız hissetmenizi önlemek için. Ayrıca önceden alınan programlarla mevzuatı artırabilir.

Aşı sırasında, sizi daha iyi hissedebilecek derin nefesleri derinden öğrenmiş sayıları saymanıza getirebilirsiniz. Yanınızda olmak, güçlü ve panik değil. Stresiniz zaten korkunuzu arttırır.

Bu bilgi, söz konusu drama tarafından yaşanmamalıdır:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.