Hayatınızı hayatınızla birlikte yaşamınızı düşünemezsiniz, evde sıkışıp kalacağınıza inanamaz mısın? Tabii ki, bir çocuğun hayatlarında bazı şeyleri değiştirmek için bazı şeyler sahibi olmak. Bununla birlikte, bu durum, biriken güzel anıların en komik kaynağı olacağı gezileri engellemek zorunda değildir. İşte çocuklar daha kolay geziler ve 10 güzel keyifli bilgisi:

1. Bunun için endişelenmeyin

Ya kendi arabanızla ya da uçakla seyahat edin; En sevdiğiniz sokaktan bağımsız olarak, çocuğunuzun rutin rüya derslerine ulaşmaya çalışın. Bu özellikle kısa ve çocuğunuz için ve sizin için harika bir konfor sunuyor.

Çocuklarla Seyahat Ederken Uygulanması Gereken 10 Faydalı İpucu 2. Pratik Ekipmanları Unutmayın

Araba ile çıkıyorsanız, bebeğin koltuğunu, uçak taşıma araçlarını veya marjeter taşımacılığının yanı sıra bebek kemerini ve ek boyun yastığının yanı sıra güvenlik ekipmanlarının yanı sıra katlama kamışı yakalarını kullanabilirsiniz. İş yapabilir, çocukla seyahat etmek, oldukça basit.

3. Çocuğunuzu hazırlayın

Seyahatinizden en az birkaç gün önce, çocuğunuza “başka bir yerde” olacak şeyleri söyleyin. Açıklama Çocuğunuzun seyahat adaptasyonunu nerede hızlandıracağınızı göreceğiniz eğlenceli aktiviteler hakkında yakın çekim bir konuşma.

4. Kaba kıyafetlerden kaçının.

Her ne kadar annenin kalbi, oğlunun üşüdüğüne inanmadığına inanmama rağmen, oğlu boyunca kalın bir kıyafet yerine ince giysilerle ince kıyafetleri kaplamak çok daha eğlenceli olacak.

5. Teknolojinin kutsamasını kullanın.

Kıtalararası uçuşlardan ve uzun araba gezilerinden daha büyük değişim tabletlerini ve taşınabilir DVD oynatıcılarını ayırmayın.

Çocuklarla Seyahat Ederken Uygulanması Gereken 10 Faydalı İpucu

6. Sürekli odayı değiştirmeyin.

Her gece her gece başka bir otelde ya da yerdeki yer, çocuğunuzdaki kişiselleşmeye ve uyku sorunlarına yol açabilir.

7. Bir uyuşturucu kitiniz ve ilk yardımınız var mı?

Elbette, çocuğunuzun uyuşturucusunu sürekli olarak götürmek için unutun. Yangınlar ve yangın su redüktörlerine, çabalarına ve basit bir birinci yardım kitine karşı basit bir ilk yardım çantası, uluslararası yolculuğunuzda çok çalışabilir.

8. Yemeklerde daha esnek olun.

Çocuğunuzdaki çocuğunuzdaki içme yemeğini çocuğunuzdaki yol boyunca uzatabilirsiniz. Bu esneklik ile çocuğunuzun seyahatten daha fazla keyfini çıkarabilirsiniz ve stresin nebul azaltır.

Çocuklarla Seyahat Ederken Uygulanması Gereken 10 Faydalı İpucu9. Otel Yerine Ev Tercih Edin

Otel otel yerine günlük kiralama veya daireleri tercih ederseniz, daha geniş alanda rahat olacaklar.

10. Beklentilerinizi ihmal etmeyin.

Çocuğunuza bir yolculuk planlarken, sadece kendi isteklerinize odaklanmayacaktır. Örneğin, 3-4 saat süren, çocuğa devam eden ve kaçınılmaz olan uzun müze sürücülerinden oluşan bir gezi. Bunun yerine, her gün sevebileceğiniz gibi, bir etkinlik kullanıyorsanız, bu yolculuk güzel olacaktır çünkü park parkını sevebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.