Annem olmak harika bir şeydir, ancak kiloların ve doğum sonrası gövdeye neden olan hasar uzlaştırılamaz. Vücudun deformasyonuna ek olarak, özellikle anneler için hoş olmayan durumlarda, kalıcı bir yırtık işarette kalır. 20 ila 39 yaş arası (anne mammeri) kadınların en yeni doğumlar arasında popüler olduğu annelik estetiği (meme makyajı).

Annelik gereksinimi olarak kabul edilmesi beklenen deforme olmuş beden, birçok kadının düşebileceği beklenen vücudun deformasyonudur. Bazı anneler bile bebeklerine bedenlerini bilinçsiz organlarına kırmaktan suçlu olarak geliyor ve kendileri ve bebekler için psikolojik sorunlara neden olabilir.

Bu analık estetiği nedir?

Annelik estetiğinde, annelerin amacı, vücutları doğumdan önce deforme olmuş hale getirir. Kullanılan yöntemlerin yanı sıra meme artışı / azaltma, karın suşu ve yağ ekstraksiyonu. İşlemler kombine bir durumda yapılır ve her anne için özel olarak geliştirilmiştir. Annenin mesajına göre, sadece bir tane yapabilirsiniz çünkü yapılabilir.

Göğüslerin ayrık estetiği.

Annelik estetiği, diğer estetik uygulamalardan farklıdır, çünkü doğumdan sonra eksik deformasyonları iyileştirmelidir. Örneğin, emzirme tanıtımında, göğsün derisini ortadan kaldırarak sadece meme cildinin çıkarılması yeterli olamaz. Silikon protezinin göğsündeki hacim elde etmek için veya bazı durumlarda azaltma işlemi uygulanabilir. Tabii ki, tüm bu işlemler için emzirme dönemi de 5 ila 6 ayın üzerindedir. En meraklı problemlerden biri, arzu edilirse, göğüslerin estetiğinden sonra uzatılacak olmasıdır. İyi bir operasyon emzirme ile ilgili bir problemi yoktur, çünkü süt kanallarının göğsün başının altında olmasını garanti eder.

Midenin için uygulamalar nelerdir?

Abdominal suşu, yağ dokusunu derilerle ortadan kaldırarak ortadan kaldırılır ve mide deliğinin alt kısmına çarpılır. Dikişlerle sıkıca emilen karın kasları ile gergin bir görünüm ve uyum. Emzirmeden 6 ay sonra doğumdan sonra abdominal estetiğin yapılması önerilir.

Liposuction ile son dokunuşlar.

Bacağın üst kısmı, iç bacağın, kalçaları ve abdominal yağın koleksiyonu, petrol koleksiyonu olarak en yüksek yağları lipoziteli olarak tahrip edilir. Doğumdan en az 6 aydan 1 yıldan sonra yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.