Çocuklar için bir kitap olarak adlandırılmasına rağmen, küçük prens aslında her şeyi okumak için 70 kişilik bir kitaptır. Elbette 6 yaşında öğrendiklerini, elbette, kararı rahatsız etmek istemedik.

Ebeveynler neden 5 makalede 5 makalede küçük prensleri okuyor?

Etiketleri, kendinden başkanı bırakın.

Çocuğun hayal gücünün hayal gücünü para, iş, bilim ekiplerinde eklemeyin. Uçlaşalım, ücretsiz düşünün, bir şey keşfedin. Şarkıcı olmak istediğinde onu mühendis olmaya zorlamayın. Bak, Küçük Prens Ne Diyor ki: “Sahip olmayan bir elmas bulursanız, bu elmas, bir ada bulursanız, adanın onlara ait olduğu ada değildir. Bir buluş yaparsanız. Patentiniz, buluş sizin olacaktır. Yıldızlar önümde birine sahip olmadım, yıldızlar benimdir. “

Eğlenin, asla bitmezsin

İşlemler, iş yapacak işler … Çocuğunuz ve aileniz için daha fazla çalıştığınızı onaylayın, ancak bugünlerde bugünlerde iade edemezler. Birlikte son kez ne zaman oynarsınız? Eğlenmek anlamına gelmez.

Aşk esastır

Küçük Prens gezegenine birçok güle gider. Bir gün, Rosa Bahçesi’ne başka bir yolculukta. Nasıl gidiyorsun. Ama gülümsemem herhangi birinizden çok daha önemlidir. Çünkü ben güzelim. ” Mesaj açık.

Bu hayatta gerçekten “önemli” nedir?

“En eski olanı tadını çıkarmalıyım, yeni bir arkadaşa söz verdiniz mi yoksa asla önemli şeyler yapmazsın mı? Asla zaman: Ses nasıl? Ne oyun yapabilirsin? Kelebek topları,” Kaç yaşındasın? Birçok erkek kardeşin var mı? Senin? Kaç tane Peso? Babanız kaç para hak ediyor? “Soruyorlar. Ama sonra bunu bildiklerini düşünüyorlar. Büyük olanlar:” Pembe kiremit bir evi gördüm, sardunyalar vardı. Windows’tan, “Eğer bu evi gözlerine getiremediklerini söylerlerse. Senin için:” Söylemelisin: “Yüz bin frank evi gördüm.” O zaman: ‘Oh, neyin iyi! ” “Şimdiye kadar aydınlanmasına elveda diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.