Bize göre, dünyadaki en güzel fotoğraf mahkemesi, gülümseyen bir çocuk ve oğlu bir anne manzaralı bir kare olan bir meydandır. Her anne ve çocuk güzel. Bununla birlikte, bazı anneler çocuklara kıyafet stillerine ve birbirleriyle uyumlu ve güzellikleriyle uyumlu ilham verir. Zarif sahipleri tarzında ünlü anneler ve çocukların listemiz!

1. Gwyneth Paltrow.

Ünlü İngiliz rock grubu Coldplay’in solisti Chris Martin ile yaptığı evlilikten dünyaya gelen Apple, annesinin adeta kopyası gibi. Hollywood’un en zarif kadınlarından kabul edilen Gwyneth Paltrow, stili ile kızına da örnek oluyor. En ünlü anneler ve çocukları.

2. Miranda Kerr.

Dünyadaki en güzel kadınların Miranda Kerr’la, Hollywood’un en güzel aktörlerinin Orlando çiçeğinin çocukları, flynn’in babasına benzerlik ile çizilir.

En ünlü anneler ve çocukları.

3. Penelope Cruz.

Bütün dünyayı çocuklarına yakın gören çocuklarının çocuklarını gören çift penelope Cruz ve Javier Bardem’in ilk çocukları.

En ünlü anneler ve çocukları.

4. Kim Kardashian.

Dergi olmadan bile bir dakika bile gündeme basın, bir anne ve bir babanın tek oğlu olması zordur! Kim Kardashian ve dünyanın en yüksek derecelerinin Kanye Batı kızları, milyonlarca dolar almış olan kuzeybatıdan konuşur.

En ünlü anneler ve çocukları.

5. Katie Holmes.

Katie Holmes’in ve Tom Cruise’ün birkaçı, giysi tarzında olan ve eleştiren çocuklar için moda sembolü olmayı başardı, çünkü günler. Ünlü anneler ve çocuklar listelerini listelemiyorsa, Katie Holmes ve Suri tarzı ve şık stillerdedir.

En ünlü anneler ve çocukları.

6. Victoria Beckham.

Moda ve tarza gelen ilk isimlerden biri olan ilk isimlerden biri olan Eski Müzisyen, Sosyalist İsim Victoria Beckham. Her zaman hamilelikte olmayan ya da 4 çocuk şık ve seksi olan Victoria Beckham’a benzemiyor. Tabii ki, Brooklyn, Romeo, Cruz ve Harper, Beckham ve David Beckham, Romeo, Cruz ve Harper çiftlerinin çiftlerinin ağırlığı, bir dizi sembol olmak için yolda.

En ünlü anneler ve çocukları.

7. Angelina Jolie.

Ünlü anneler zihin ararsa, Angelina Jolie gelmiyor mu? Angelina Jolie’nin çocukları için ücretsiz bir seçim olmadığı bilinmektedir.

En ünlü anneler ve çocukları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.