“Kızım da sağlıklı, kız önemli değil.” Onların orada oldukları için minnettar olduklarını söyleyen halkımız. Toplulukta, kadınların erkek ayrımcılığı, bebeğinkinden daha düşük yılların, aynı zamanda bebeğin dünyaya gelmediği, şu anda kınadığı ve kadınlara kızgın olduğu için, erkek çocuk dünyayı getirmez.

Her neyse, konuumuz annelerdir ve erkek oğlunu yaşar. Çünkü yaşamın farklılıklarıyla güzel, güzellik, annesi güzellikleri olan bir erkek anne olmak. Tabii ki, bu farklılıklar zorluklar için geçerlidir. İşte Macas annelerin güzellikleriyle birlikte yaşadığı 5 durum:

1. Bir erkeğin ilk sevgisi.

“Erkekler annelerinde, kızlar ebeveynlerini seviyorlar.” Söylemenin sözleri boş yer ile gerçekten dokunsal. Çocukların ilk modelleri ebeveynlerdir ve birkaç cinsiyetten dolayı erkek annelerini sevmek kaçınılmazdır. Onların oğlunun ilk kadını, sevgilisinden birkaç kişiden karar veren kadınlar onları takip ediyor.

2. Sporun en doğal ve hoş durumu.

Kişilik özelliklerinden, elbette, pek çok küçük çocuk sizin çocuğunuz için değildir. “İfadesini kullandı. Evde, misafir, konuklar, misafirler, parkta, parkta ve sonra nasıl kaldığını düşünerek kızgın dinle. Bunu düşünmek: Kardiyoaventa bisikletinin tepesinde geçirdiği enerjiyi harcadı ve oğlunun aramasını geçirdi. Spor içeren doğum paketi harika değil mi?

3. Erkek dünyasını anlayın.

Oğlu sayesinde, dünyayı ve erkeklerin gördüğünü daha iyi anlayacaklar, benzerlikler eşi ve oğulları arasında benzerler, işyerinde evi, aslında dünyanın olaylarını görebilirler. Erkek bir çocuğu olan annelere bak, herkes bir araba bruke, öldür, futbol oyuncuları nasıl olduğunu biliyor.

4. Başka bir kadınım?

Hiçbir kadın çocuk erkek annelerine layık olmaz. En açık görünüm bile adil bir düşünce var. Evlilik adaylarının oğlunun oğlunun oğlu, kayınvalidesinden sonra olan erkek annenin oğlu, oğlunun kayınvalideye aşina olduktan sonra kayınvalidesiyle yaratılmadı, Oluşturulmadı. Akıllıca faydalı olmalı ve doğum yeri ve kadınlığın yeri iyice ayrılmalıdır, yaşam zindana çevrilmemelidir.

5. Konforlu ve güvenli.

Erkek anneler, annelerinin annelerinden daha rahat, huzurlu ve kendinden emin. Çocaşlarını kötü günde maddi bir manevi destek olarak görmek için iç rahatlık yaşarlar. Son yıllarda, durum biraz ters çevrilir, bu algıyı toplum boyunca değiştirmek için bir zamana ihtiyaç vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.