Her şey evrene bağlı ve kararlarımız, üzerinde veya içinde doğan koşullardan etkilenir. Fiziksel özellikler bile ve gelecekte astrolojide çok kesindir, örneğin. Astroloji gibi, astrolojiden sonra bu koşulları bilmek ve doğamızın çoğunu değerlendirmek ve mutlu geçer.

Heyecan verici bekleme biter ve nihayet bebeğinizi kucağınıza götürür. Ayın sonbaharının duası Eylül. Eylül ayında doğan bebeklerin 5 ortak özelliklerini topladık. Tabii ki, bütün insanlarda olduğu gibi, bebeklere özgü karakterleriyle bebekleri var, ancak bebeğini genel işlevleriyle tanıyorlar, onlar için iyi bir başlangıç ​​olduklarından emin olabilirler.

Siparişi arayın.

Bu bölüm ucu bebeklere ayarlanmıştır. Çivilerde, beslenme, delibad zamanlarında uyumaktan hoşlanmazlar, her zaman tasarımlar kırıldığında ağlayan ve ağlayan bir tasarıma ve crote gerekir. Anneler için en zor durum olan her yemeği yiyen bu bebeklerin mülküdür. Uygun yiyecekleri seçene kadar ülkeyi seçin, haberlerinizi verin.

Eylül bebeklerinin 5 özelliği !

kabin

Eylül her zaman üzüntü demiyor. Terazi imzalar bebekler, dünyanın bebeğinin çoğu gibi bebeklerdir. Nerede olursa olsun, sempatik durumlarına dikkat etmeyi başarırlar. Onlar çekingen değiller, gülümsemeyle en ufak bir sevgiyi gösteriyorlar, tüm oyun davetlerini kabul ettiler.

Eylül bebeklerinin 5 özelliği !

Sessiz ve uyumlu.

Tabii ki, eylül ayında eylülün huzurunu alan alanın çevresini sakindir. Tasarımlar bozulmadıkça, ağlamazlar ve lastiği yapmazlar ve vaadi dinler. Üst burçtan bir bebeğiniz varsa, çocuğunuzu yapmanızı beklemeyin ve ona bir sarılmayı ve her turda sevgisini gösterin.

Eylül bebeklerinin 5 özelliği !

Bebeğim çok akıllı

Bebeklerin dantel işaretlerinin özelliklerinden biri hakkında konuşalım. Daha küçük zamanlarda, matematik yatkınlığına dikkat çekiyorlar, lego ve abaküs gibi oyuncaklarla oynamayı seviyorlar. Sözü ve söz konusu sözü ile, öğretmen işaretleri okulda başladığında bebekler başarılı. Her zaman sorular soruyorlar ve her şeyi soruyorlar.

Eylül bebeklerinin 5 özelliği !

Arkadaşın yok mu yoksa mı?

Eylül ayının son aylarında, Terazi organları etrafındaki diğer insanları seviyor, sosyalleş ve deneyimleri ile oynuyorlar. Grup oyunları onlarla dolu. Bu yüzden kardeşlerin fikrine sıcak bir şekilde görünüyorsunuz.

Eylül bebeklerinin 5 özelliği !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.