Heyecan verici yolculuğunun ilk gününden itibaren yaklaşık 9 ay 10 gün sürecek, çok farklı olduklarında hayatlarında çok farklı olmaya başlayacaklar. En zor deneyim olan hamilelik boyunca, ancak bir kadının yaşamı boyunca en güzel olanı, günlük yaşamın alışkanlıklarını, hatta koşullarda bile en güzel deneyimi yaşar. Bu uzun ve büyüleyici yolculukta kıyafetlere nasıl dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Hamile kıyafetler için dikkat etmeye yazıyoruz:

Hamile giysi hileleri

Hamileliğinizin ilk aylarında özel bir durumunuz yoksa, mevcut kıyafetlerinizi hala kullanabilirsiniz. Mideniz bariz olmaya başladıysa, hamile kadınlardan hamile kadınlardan giyim ürünlerini kullanmanız mümkündür. Bu aylarda, anahtarlar veya fermuarlı pantolonlar ile başını belaya sokacaklar, yavaş hamile kotları ve elastik külotlu çorapları olacaklar. Önümüzdeki aylarda rahatlığınıza zarar vermek istemiyorsanız, elisiles bezi ve organik pamuktan yaratılan doğum elbiselerini veya vazgeçilmez pamuk maymunlarını tercih edebilirsiniz. Hamile giysileri değiştirirken esnek ve zamansız parçalar seçmeyi unutmayın; Doğumdan sonra kullanabileceğiniz zarif bir gardıroplayabilirsiniz.

Hamile iç çamaşırları nasıl seçilmelidir?

Göğüsler hamileliğin ilk aylarında hızla büyüyecek. Bu aşamada, BK modelleri, oluşturulabilecek veya tercih edilebilecek süt bezlerini sıkıştırmayan veya bırakmayan kapsamlı bir şekilde askıya alınmış ve desteklenir. Kadınlar, düzenli hamile BHS’nin özel amaçlarının daha fazla büyüyen göğüsleri ile tavsiye edilir. Külot ve alt iç çamaşırı seçerken, sentetik ve sıkı kauçuk iç çamaşırıdan kaçının; Hamile kullanım için uygun olan doğal ve konforlu ürünler tercih edilmelidir. Hamilelikte ödem ve eğrilik gibi sorunlar yaşanması muhtemeldir, çünkü sorunlar mümkün olduğu kadar keyifli olarak sağlanmalıdır.

Hamilelikte ayakkabının seçimi.

Zarif reçeli ve dar dantel ayakkabılarıyla, bir süre zarif dar ayakkabılarıyla bir süre değiştirmek zorundalar ve ödem nedeniyle ayakları için en doğru olanıdır. Ayrıca hamilelikte, kayış ve omurga sağlığını tehdit eden yüksek topuklu ayakkabılar da kullanabilirsiniz ve daveti sakatlığa davet edebilirsiniz. Böylece, gebelik boyunca, sığ, sıkılmaması; Ortopedik ve mümkünse, ayakkabı ayakkabıları tercih edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.