Annelik şüphesiz dünyadaki en eşsiz ve en yoğun hissidir. Ancak 40 yaş ve üstü bu eşsiz deneyimi yaşamak için, adaylar ve bebekler bazı riskler alır. Hızla gelişen tıp bilimi sayesinde, bugün birçok risk için birçok risk olsa bile, yaklaşık 40 gebelik bilmek için önemli düşünceler var.

En büyük risk hamile olmayabilir.

Jinekologların tüm risklerine rağmen, 40 yaşın üzerindeki gebelikleri bir harikada tanımlarlar. Bu nedenle, 40 yıldır hamilelik planlamanın en büyük riski, annenin adayının hamile olamayacağıdır. Mikroenjeksiyonun veya tüplerin başarı oranı, çocukların yöntemleri de bu zamanın bir parçası olduğu iyi bilinen bir gerçektir.

Düşük risk iki kez artacaktır.

Geç hamilelik risklerinden biri, düşük riskin hamilelikten 2 kat daha yüksek olmasıdır. Bu nedenle, annenin adayları, bu son derece dikkatli bir işlemde 40’lardan sonra anne olmaya hazırdır; Mümkünse, 9 aylık hamilelik işlemini esas olarak barış ve kısa yürüyüşler oluşturma yoluyla geçirmelisiniz. Ağır ve dış sporları ortadan kaldırmak için, aşırı stres ve yorgunluk bu risk faktörünü tanır.

Down sendromu katlanmış riskten yükselir.

40 yıllık hamileliklerin en çekingen riski, Down sendromu perspektifinin hamilelikte hamilelikten daha fazlası olmasıdır. Ancak, bu sorun uygulanan birçok kanıt yardımı ile önceden tanınabilir. Bu testler altında, en yaygın referans numarası, 15 ila 20 haftalık hamilelik arasında uygulanan üçlü algılama testidir. Son yıllarda, baskın ikili arama testi, hamileliğin ilk trimesterinde bir soruşturma ve boyun nişastası ölçülür. Bu sonuçlara dayanarak, gerekli durumlarda hamilelik olasılığı dikkate alınabilir.

İyi haberler:

40 yıllık gebelikler için hamilelik, anne için adayları yeniliyor

Tüm bu olumsuzluklara rağmen, tüm bu olumsuzluklar doğduktan bu yana kemikler, diyabet ve meme kanserli doğmuş kadınları hızla azaltır. Hamileliğin temel yenileme özelliği sayesinde, biyolojik takvimin hafiflendiği 40 yaş ve 40 yılın hayatını arttırır. Bu durumun bir başka avantajı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.