Çoğu zaman çocuklarını öğretmek için doğrudan değil; Dolaylı araçlarla mümkündür. Bu nedenle, eğitimciler önemli ve kalıcı olan birçok davranış dikkate alır. Çocukların dil formlarını ele almak ve olay algılama formları her zaman kolay olmayabilir. Arkadaşlık, Aile, Aşk, Eylem, Dürüstlük gibi çocukların filmleri ile çocuğunuzun bilinçaltındaki bozulmamış bilgilerini çocuğunuz hakkında bilinçsiz ve iyi bilgilere yükleyebilir.

İşte her çocuğun 10 filmi:

Oz sihirbazı

Kendini bilginin öneminin öneminin, büyük olarak adlandırılmasının önemi olan çocukların en iyi hikayelerinden biri olan Sihirbaz Oz filmi. Film 1939’da gerçekleşti, bugün hala çocukların sevgili filmleri.

Her çocuğun görmek isteyeceği 10 filmFotoğraf: static.imax.com

Charlie Çikolata Fabrikası

Kişiselleştirilmiş müzik filmindeki sahnelerin benzersizliği, aynı isimde kişiselleştirilmiş olan Robert Dahl’ın kitabındaki, ekrandaki her çocuğu engellemek için. En güzel ifade bu filmde, koşulların ne kadar kötü olduğuna bakılmaksızın doğruluk ve umuttan vazgeçmemesidir.

Her çocuğun görmek isteyeceği 10 filmFotoğraf: images-cdn.moviepilot.com

1994 yılında, 1994’teki günden bu yana dünyanın dört bir yanından dünyadaki animasyonlu bir animasyon olan León King, etkilenen yetişkinleri de etkiledi. Aile, özgürlük, konseptlerin problemlerini çözerken, renkli bir atmosferde doğruluğunu çözdüğü klasik bir animasyon.

Her çocuğun görmek isteyeceği 10 filmFotoğraf: offclouds.com

Yağmurda

Sözde başarıyı ve kötülük açısından yakalanması daha olası olabilir mi? Her ne kadar yetişkinler için bir film olarak klasik olmasına rağmen, birincil Çağın aşkı, hassasiyetini ve hassasiyetini öğreten bir filmdir.

Her çocuğun görmek isteyeceği 10 filmFotoğraf: i.telegraph.co.uk

NemO’yu bul.

2003 yılında, güzel bir palyaço Pachuelo’nun bir macerası söylenir. Babasının aşırı yararına sıkıcı olan Nemo tarafından yaşayan maceralar, çocuklarını önemseyen çocukları öğretir, bu yüzden çocuklarını ebeveynler için endişelenmeleri için önemsiyorlar.

Her çocuğun görmek isteyeceği 10 filmFotoğraf: images.m-magazine.com

Kırmızı küre

34 dakikalık kısa film olan kırmızı balon, aşamada 1957 Oscar aldı. Film, bir insanın dostluk ve vicdanın biri olması gibidir.

Her çocuğun görmek isteyeceği 10 filmFotoğraf: thewrittenreel.files.wordpress.com

Evde yalnız

Film, bir ailenin anlam anlamında arsız çocuklar eğlenceli bir şekilde takip etmelidir.

Her çocuğun görmek isteyeceği 10 filmFotoğraf: screenrant.com

Köpek afacan beethoven.

1992’de filmin devamı serisi de geldi. Başka yoldan, hayvanların sevgilisinin sevgisi, nezaket, arkadaşlık, iyilik ve sevgi, ne kadar daha fazla?

Her çocuğun görmek isteyeceği 10 filmFotoğraf: www.sinemagunu.com

Komşum Totoro

1988 Japon animasyon filmi, iki kız kardeş ve orman ruhunun inşaatı, doğa, sevgi, ait olma, arkadaşlık kavramları, masallar ve görselleştirme gibi hikayeler olarak.

Her çocuğun görmek isteyeceği 10 filmFotoğraf: static.guim.co.uk

Ölü Ozan Derneği.

Hayalleriniz, sanat, arkadaşlık ve gerçek eğitim için savaşmak, çocukları ve aileleri zulmetmek için bir filmdir.

Her çocuğun görmek isteyeceği 10 filmFotoğraf: ak-hdl.buzzfed.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.