Bu dünyadaki ebeveynler ikiye ayrılır: çocuklarını yiyenler ve asla bu zorluğu yaşamayanlar. İlk grup için teklifimiz lezzetli ve sağlıklı smoothies. Taze meyvelerden veya meyve sularından oluşan süt sallamak, “Yemekler, koşuyorum!” Çocuklar için pratik ve renkli görüntülerle tüketebilecek bir yemektir. Doğa Herhangi bir teknoloji karıştırıcılar tarafından yumuşak meyve ve teknolojileri kolayca hazırlayabilir, smoothies hazırlaması kolaydır ve çocuğunuzun ağzınızı gördüğünüzde çocuğunuzun ağzını seyreltebilir.

Blackberry ile güler yüzlü.

200 gram BlackBerry, 100 gram süt ve ihtiyacınız olan malzeme, 200 gram yoğurt gerekir. Sütü ve güzel kanalları karıştırın, ardından böğürtlen ekleyin. Aslında, smoothies ferahlatıcı bir yaz içeceği olarak servis edilir, ancak buzla servis edilir, ancak çocuk şimdi hasta, boğazlar, gerek yok, üflemesiz. Smoothie’inizi cam bardağında hizmet veren BlackBerry taneleri ile de süsleyebilirsiniz.

İştahsız çocuklar için 5 yemek tarifi

Pancar ve havuç yüzlü

Bir çocuğu dünyaya getirebilirsin ve ayrıca şalgamızı yemek istersiniz, karıştırıcıda 1 küçük tutucu barajı olan küçük bir plaka karıştırabilirsiniz. Büyük bir tat yerine süt yerine yarım bardak su kullanabilirsiniz.

İştahsız çocuklar için 5 yemek tarifi

Narlar ve greyfurt ile güler yüzlü.

1 greyfurt suyunu sıkın, yarı cam çıkarıcı nar ve bir kepçe karıştırıcı ile karıştırıcı ile karıştırın. Şeker yerine bal kullanabilirsiniz, çocuğunuzun barış barışını yaşayabilirsiniz. Bebeğim haftada bir kez, başka bir grip olup olmadığını görün. Tutarlılık yoğunsa, su dünyadaki en faydalı şeyler nedeniyle su ekleyebilir.

İştahsız çocuklar için 5 yemek tarifi

Tatlı patates ile güler yüzlü.

1 tatlı patates karıştırın, 1 bardak badem sütü ile karıştırın. Ayrıca Chiasis ve vanilya tozu da ekleyebilirsiniz. Senin için bir değişiklik olmadı mı? Renkli pipetler ile hizmet etmeyi unutmayın; Çünkü renkler her zaman çocukları çeker.

İştahsız çocuklar için 5 yemek tarifi

Muz ve fındık ile güler yüzlü.

Yeni preslenmiş portakal suyunun üçte birini, 1 bardak yoğurt, 2 muz, 2 yemek kaşığı bal ve fincan, dövülmüş fındıkların yarısından az, insanlara dönün, insanlara dönün.

İştahsız çocuklar için 5 yemek tarifi

Hadi sallanmanın sallanmasına dokunalım: çoğunlukla sıvı malzemeleri karıştırın ve güler yüzlüleri, meyveleri bir geceden önce buzdolabında bırakarak daha tutarlılık olacaktır. Hokuldek’e gidelim, höpuldek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.