Sonbaharda en yaygın hastalık; Alerjik rinit, çok sonbahar ateşi. Çocukların burun problemleri sonbahar ve okulların açılışı ile seçilir. Çocukların sık sık ter eğilme süresi veya çocukların soğukluğa maruz kalmaları için başlangıç ​​nedenlerinin başlangıcı. Çocuğunuzun sırt çantasında meyve ve mendil kaybetmeyin; Çünkü sezon birbirinden gerçekleştiğinde, bakteriler şu anda kolayca yayıldıklarından emin olabilirler, kolayca yayılabilirler. Çocuklarınızı hapşırma ve kızarıklıktan korumak için yapabileceğiniz bazı şeyleri sınıflandırdık:

Temizlik sağlık

Çocuğunuzu sık sık elinizi yıkamak için pratik yapmalısınız. Evde, okulda ya da sokakta, ellerinizi sokağa yıkamak için zaman almalıdır; Çünkü mikroplar çoğunlukla ellerinde memnuniyetle karşılanır. Yüzünde veya ağzına sıkışıp kalma riski, soğuk olma riskini arttırır. Oyuncakları temizlemeye özendirmek için öğretin. Böylece daha rahat bir sonbaz olabilir.

Kuru saç, sağlıklı çocuklar

Sonbahar aylarında, bakterilerin daha hızlı uzandığı için çocuğunuzu daha sık yıkamanız gerekir. Ancak yıkadığınız saatlere dikkat etmelisiniz. Banyodan ayrıldığınızda, kapıların soğuğa sahip olmasını sağlarlar. Yatağın önünde ve kuru saçların önünde banyo yapmak en iyisidir. Islak saçlar daha ciddi hastalıklarda soğuk soğuğu döndürebilir. Çocuğunuzu orta inflamasyondan, bademlerden, şişlikten veya sinüzitten korumak için her zaman saçınızı kurutmalısınız. Her zaman normal ateş gösterirler, çocuğunuz mutludur.

Grip’e karşı gripten emin olmayın

Soğuk algınlığı ile kavrama belirtileri benzerdir, bu nedenle ebeveynler ebeveynler tarafından çok ajited. Ancak ateşin başlatılması belirtileri, ancak, sübvansiyon olarak farklılık gösterir. Burun aşırı yüklenmesi, zayıflık ve burun boşalmasının yeşil akıntısına şeffaf en önemli semptomlardır. Grip başlar ve ateş çıkarırken oğlunuzu tavanda bulacaksınız. Bu yüzden hemen antibiyotiklere gitmek zorunda değilsiniz. Birçok vitamin ve sıvı tüketimi ateş tedavisinde çalışacaktır. Taze bastırılmış meyve suları, soğuk olmanın soğuk olduğu düşmanlar.

Sağlıklı gıdaların önemi.

Sağlıklı gıda çocuklarının vücut dirençleri güçlüdür ve immünolojik sistemler mikroplara ve alerjilere dirençlidir. Sağlıklı çocuklar ani hava değişikliklerine ve mikroplara karşı daha dayanıklıdır. Bu nedenle, kazak ceketinizi sıkmak zorunda değilsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.