Anaokulundan sonra ilkokul için geçiş süreci, çocukların birçok kaygısını barındırır. Heyecan verici bir anın başlangıcı olmasına rağmen, tahmin edemeyeceğimiz çocuklara karşı farklı koşullar ve sorunları asla ortaya çıkarmaz. İlkokula başladığımızda, hepimiz duygularını karmaşık hale getirdik. Bugün yeni arkadaşlar bulmak için, evden çıkmak için en yaygın karmaşık duyguları paylaşıyoruz.

Annenin kalbi

İlk gün okulda başını siparişe götürmek için başladı ve pullup’ta ağlarken bu hissin bir yakın çekimleri var. Farklı bir kıyafet giyiyor ve onları boynuna götürdü ve bir okula götürdü ve bir okula götürdü ve annesi “elveda”. O söylüyor. “Mumya!” Birçok çocuktan sonra, çocuklarla ne yapacağını bilmiyorum. Çocuk başına hidrizmi söyleyen gözyaşlarında boğulur. İlköğretim okulu denir. Zamanla, öğretmen “anne!” Diyor ve eğrildi, her şey arkadaşlarınızla çılgın fikirler dediklerinde geri kalıyor.

Oyun oynama hakkı.

Çocuklar genellikle ilkokuldan başlamadan önce ne oldukları şeyleri oynarlarsa oyun oynama fırsatına sahiptir. Ancak temel kapıyı girdiğinizde, işler değişir. Cebinizde, oyun, oyunun kitlesini bulduğunuz kitap ve kitaplarla. Kurs başlasa da, tüm oyun hayallerinin bir yer olacağını planlıyor. Bu duygu biraz zaman alır. Yeni arkadaşlar bulduğunda, sadece bilgi oyununda oyun oynayabileceklerini yakalarlar.

Eve gitmek için servis

Kısa, sırt çantası, şaşkın bireyler ile başlayan çocuklar, hizmet bozukluğundaki ilk günün sonunda bir araya geldi ve amatör başlıyor. Evini tarif etmemek ya da doğru hizmeti bulmaktan korkmak, sırtını bırakan çocuk yaşadığı en büyük sınavlardan birini verir. “Ağlamayın, neden ağlıyorsun? Onu annesine götürüyoruz.” Uzun sınıfların her zaman iyi çocuklar olarak hatırlandığını söylüyorlar.

İlk günün sonunda, okul bitti.

Tüm okul izleyicisi, eğitim eğitimi, bir arkadaşlık günü olacak çocuklar olabilir. İlk gün bittiğinde, “Anne ya da zor bir okul, okulun ne kadar zor olduğu”. Eve gelen evin gerçeğini anlatmak için küçük bir Hindillo olabilir. “Ne? Her gün okula gittin mi?” Ülkeye bağlanacak, ancak daha sonra örümcek adama sarılır ve hedefiyle yerleşecek.

“İklim iklimini gözlemliyim!”

Önceki zamanların en karmaşık hissi, aldığımız garip görevlerle oradaydı. Bilinmeyen hava izleme kolunun üyeleri, onlar içinde yapabilecekleri gibi, güneşli, bulutlu ya da yağışlı notaların kitaplarını “, hava günümüz olduğunda öğretmenim.” Rapor raporunu bildirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.