Açık, ertelenen “Ay güzeldi!” Okullar aslında açık. Okul, okullarını yapan, boğazında büyük bir kambur ile ne yapacağını bilmeyen, okullarını takas edildi. Düğümlü yavrular: Okulu sevemeyenler, okulun güzel bir yer olmadığını düşünenlerdir, evlerinde mutlu Mesut oyunları oynamaya devam etmek isteyenlerdir. Ne yazık.

Çocuğunuz okula ısıtmadıysa, bazı önerilerimiz var. Yine sokakta, oğlu okuldan hoşlanmadı. “Ayın bu çocuğu okumayacağını düşünüyorum.” Daha güvenli değil. Çok normal, yeni hayatınız değiştirilir ve değiştirilir. Şimdi gel, yapabilecekleriniz:

Hasar

Tabii ki, sorunun ilk ne olduğunu anlamalısın. Neden okula gitmek istemiyorsun? Sınıf çok dolu, öğretmen biraz zor ve arkadaşlarla başa çıkamıyor mu? Çocuğunuzla konuş, göster ve ona yardım etmek istiyorum. Belki öğretmen aslında kötüdür. Önceki tanı, erken bir çözüm anlamına gelir. Şikayet topladıktan sonra, problemlerin gerçekliğini değerlendirme sorunlarını değerlendirmek için öğretmeni takip edin. Örneğin, sınıfı içerir, öğretmen çocuklarda yazar.

Öyküler

İlk defa okula başladıklarında, bu eğitim yuvası olarak adlandırılan yeri hiç sevmiyorlardı, ancak zaman devam ettiğinde, onlara öğretmenlerini ne kadar sevdiklerini ver. Kendi okul yıllarınızın fotoğraflarını çocuklarınıza görüntüler. Öğretmenin, ilkokuldaki arkadaşlarıyla tanıştığı ilkokuldaki arkadaşlarıyla hala arkadaşlarıyla tanışabilen adamla tanışamayacağını söyle (oğlunun babası dünyanın en güzel varlığı (gerçekleşiyor) ).

Yalnızlığın ve terkedilmiş hissi önleyin.

Çocuklar okula götürüldüğünde, kenara bıraktıkları için, sıcak annelerinden ve yuvalarından uzaklarlar. Okul çantasını sırtlarına yüklediklerini ve buna konteynere gönderdiklerine inanıyorlar. Durum çok merkezi bir şekilde yapılırsa, ilk kez kursta olduğunda bahçede bir dakika bekleyin. Ama bunu sürekli yapmayacağını bilmek zorundayım. Ona söyle: “Eğer farkettiyseniz, okul açık bir hafta oldu ve kimse orada bırakmamıştı, okuldan eve dönmeyi dört gözle bekliyorum ve bana ne yaşadıklarını söylemiştim.”

Tatmin edici

İlk görevden sonra veya ilk haftadan sonra yeniden oluşturun. Filmlere ya da parkta gidebilirsin, size oyuncaklar vermek istediğimi söyleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.