Tek çocuk genişliyor gibi görünse de, başlangıçta değiller “değil mi?” Aile üyeleriyle savaşmaya başlarsanız, çocuğun çocuğun yetiştirilmesi zor olduğunu göreceksiniz. Paylaşım, iletişim, oyun ve annenin annesinin tek oğlu gibi bir erkek kardeş olmayan annelere çeşitli önerilerimiz var.

Dostluk öğret.

Bekar çocuğun anneleri genellikle sosyalleşmek zorunda kalır. Parkta iki saat bile, bir çocuk için geniş bir sosyalleşme alanı. İlk arkadaşlar çocuğunuzu alabildikten sonra, olayları bir derede terk edebilirsiniz. Çocuklar küpü veya kamyonu parkta paylaşabilir, sosyal yaşamlarında çok daha başarılı kılar ve kendilerini ifade etmeyi unutmayın. Sık sık arkadaşlarınızı evinize davet edebilirsiniz ve ev ziyaretlerine gidebilirsiniz.

Onunla tamamen olmak

En kötü şeylerin başında, çocuğunuzu televizyona koyabilirsiniz. Onunla geçirdiğiniz zamanınızın doğru bir kararıdır. Telefonunuzu oynamak ve almak için doğru genişletme kılavuzunun doğru genişletme kılavuzunun altın kılavuzlarından biridir, zeka çalın ve bazı istekleri yerine getirin.

Olayları takip et

İnterneti bir sonraki evinizde takip edin ve çocuğunuzun ilgisindeki en uygun aktiviteleri izleyin. Etkinliğe gitmek için sosyal becerileri artıracağını unutmayın. Ayrıca, çocuklar ve bir arada bulunma faaliyetleri her zaman verimli sonuçlardır. Etkinlikte paintboys veya el yapımı becerilerinin uygulanmasını yönetebilir ve yönlendirebilirsiniz.

Çocuğunuza sık sık yardım isteyin

Evde çalışmaktan yorulursa çocuğunuza yardım etmelerini isteyin. Bunu ne kadar yaptığınıza inanmakta zor olabilirsiniz. Tablonun yapısı Yemekler hazırlamak için, çünkü tek çocuk aile ve ailenin kavramını anlar. Bir kaldırıcı hane alırsanız, mutfaktaki birçok mağazada onları destekleyebilirsiniz.

Evcil Hayvan

Hayvanların çocukların hayatındaki olumlu etkilerini söylemez. İyi kabul edilen bir köpek ve oyun oynayan oyunlar çocuğunuzda gelişmek için mükemmel bir sevgiyi mükemmelleştirecektir. Kemeri var ve bahçedeki sorumluluk duygusunu iyileştirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.