Her yıl binlerce çift için tüp bebek yöntemi, yılda uzun yıllar veren ailelerin kirişidir. Tüpün bebek terapisini sadece uzmanların gözetiminde ve sağlık kurumlarının normlarında uyguladık, “mucizeler” olarak adlandırıldıklarında özetledik “:

1. Bebek bebekler tedavisi ile tüp ne zaman başlamalıdır?

Bebek sahibi olmakta zorluk çeken sorulardan biri, tüpün bebeklerinde en çok çiftlerin bulunduğu sorulardan biridir. ” Soru. 35 yaş ve altına rağmen, bir bebeği olmayan çift, beklemeden tüp bileği yöntemine uygulanabilir. 35 yıl boyunca çiftlerin tedavisine başlamadan önce, 6 aylık bir zaman aşımı uygun olabilir.

2. İlk prosedür tüp bileğinde doğru şekilde başvuruda bulunulur mu?

InterTilit, tüp bebeğinin tedavisine, aşağıdaki gibi yöntemlere göre daha kesin olarak uygulanır: B. B. Kısırlık ve mikroenjeksiyonda uyarıcı yumurtlamayı uyarır. 38 yaş ve üstü, karısındaki sperm sayısı yetersizdir ve engellenen, bloke edilen anne adayları, hem Tuba-Utterins (tüpler) doğrudan tüp bilek yöntemine uygulanabilir.

3. Tüp bileğinin tedavisinde başarı oranı nedir?

Tüp bebeklerin tedavisinde başarı oranı hastadan hastaya değişir. Bu noktada, hastanın yaşı, metabolizmanın hızı, vücut kitle indeksi; Tedavi prosedürünün tutumu ve psikolojisi de dahil olmak üzere birçok parametre, ilgili başarı oranını doğrudan etkiler.

Tüp bebek tedavisi için önemli 5 bilgi !

4. Tüp bilek yöntemini ne sıklıkta test edebilirsiniz?

Boru bebek yöntemleri –‘ler üç kez tekrarlamak için hariç tutulur. Çeşitli deneylerden sonra, hastaların% 95’i vardı, hastaların% 95’i gebelikte 3 denemeden sonra daha büyük bir hızlanma sağlayamadı.

5. Tüp bilek terapisinin riskleri nelerdir?

Tüp bebekleri ile tedavi riskleri, özellikle, çeşitli gebelik ve gebelik gebelik vakasında bulunur. Bununla birlikte, fikrin aksine, tüp bebek terapisinin bir sonucu olarak dünyaya gelen, dünyaya gelen bebeklerde doğuştan gelen anomaliler, akıllı tekrarı veya genetik şikayetlerin riskinin, bebekler için belirgin bir fark değildir. . Normal yollarla döllenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.