Oda, çocukların hayal gücünün yanı sıra sınırsızdır. Birçok çocuk uzaya kadardır, ne yazık ki büyümekte olan dünya dışı, astronot, astronot korkusu yoktur ve sıkıcı bir işe girer. Astronot, olmak istediğini söyleyen bir çocuğu destekliyor, “Ben iyi evlendim, sınıflarında çok çalışıyorum, tabanın yararıyla Satürn’e gidecek.” Kaç tane ebeveyn söylüyor?

Uzayda sevilen bir çocuğunuz varsa, en azından büyümek ve banka balcar olmadan eğlenen yöntemleri yazmak istiyoruz. Çünkü çocuklar mükemmel ve çocukların bu harika zamanı yetişkinlik ile çok kısa. Yabancıların çok tebrik var.

Video oyunları ve filmler

Uzayda konsol oyunları ve ürünler, çocuğunuzun oynayacağı ve göreceksiniz ürünleridir. Matrisini gördüğünüzde, onu odadaki hasat karikatürlerinden açabilir veya dersin zamanını göz önünde bulundurabilirsiniz, kursu ve dinlenme zamanı boyunca yaratan günlük programda yabancı oyun saatlerini ekleyebilirsiniz.

“Biraz daha büyük olmasına rağmen, şimdi odaya gidiyorum.” Uzay aracı düzlemleri, mekansal gemiler ve uzay aracı ve hava araçları gibi hava araçları gibi oyuncaklar daha değerli çocuklar için öğelerdir. “Biz var, neden bir tane istiyorsun?” Buna bakmadan önce bu uzay uçağına bak, ışıkları parlak değil ve kanatlar biraz küçük!

Çocuk kitap

Çocuğunuz için kitabı okumak istiyorsanız, ilginizi çekmeye çalışın. Zaten sevdiği bir konuda, sunduklarından daha fazlasını okuduğunu soracak. Çocuğunuzun kitapları kitap, gök bilimi ve dünya dışı hikayeler olarak adlandırılırken, çocuğunuzun kitap denirse akla gelen kalın, sıkıcı matematiksel test kitabını unutacaksınız.

Odanızı uzaya dönüştürün

Oda tarafından kontrol edilen boyalı kağıt, uzay aracı ve keten takımları ile astronot çizimleri ile takım elbise ya da fosfor yıldızlarına bakarak gökyüzü perdesi ya da çocuğunuzun odasını küçük bir odaya dönüştürmek için yeterli. Hayal gücünü geliştirmek ve mutlu olmak için, çocuğunuzdaki bir astronot-astronot astronotu ile gelebilirsin, parmöğini taşıyabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.