0-1 yaş arası 12-16 yaş grubuna; Bu makaledeki farklı yaş gruplarından gelen çocuklar için sanatsal etkinlikler için faydalı öneriler!

Her çocuk kar taneleri gibidir. Birbirlerine benziyorlar, ama içten bir eşsiz ruh var. Bu renkli ruhlar en iyi şekilde ifade edebildiklerinden ve başarılı bir hayata önemli katkılarda bulunabildiğinden, çünkü çocuk gelişimi için sanat oluşumlarının gizli yeteneklerine sahip olduğu için; Sosyalleşmenin sosyalleşmesi ve yerine getirilmesi için de avantajlıdır.

Sanatta eğitim sayesinde, çocuklar motor becerilerini geliştirir, ellerini daha etkili bir şekilde kullanmayı öğrenir, bu da daha önemli olan, renk algısı, sağlıklı bir gelişme sağlayarak sağlıklı bir gelişme kazanan zihinsel bir gelişme kazanan algoritmayı geliştirir. Bu durumlar çocuğunuzu gelecekteki faydalı yaşamdaki birçok konuda kullanacak.

Çocuğunuzdaki yaş etkisini etkileyen yaş sanatsal eğitim etkileri nasıl? Bu soruların cevaplarına ulaşacağız …

Yaş haddine göre çocuk gelişimi !

1 yaşındaki sanat aktiviteleri, çocukları için çocuğun etrafındaki basit ve en basit ve en basit seslerin biçimleri, renklerini tanımlayabilecek duyuru aşamasıdır.

2 yaşındaki sanat aktiviteleri, nesnelerin ve sesleri olan çocuğun formlarıyla temasa geçmek için temasa geçtiği faaliyetlerdir. 2 yaşındaki sanat aktiviteleri, çocuğun okuldaki tutumunu belirleme aşamasıdır.

3 yaşındaki sanat aktiviteleri, şu anda form, renge, tasarım biçiminde, bilinçli manipülasyonların nesnelerinin manipüle edilmesinde etkili olan format formunda olan çocuğun formudur. Çocuğun görsel sanat oluşumuna ek olarak, ses sanatı açısından ritim duygusu tarafından da geliştirilmekte ve müzik aletleri ile farklı seslere tepki göstermiştir ve toplantıların toplantıları 3 yıllık basit sanatsal faaliyetlerdir.

4 yaşındaki sanat aktiviteleri, toplu sanatlardaki çocuğun araştırılmasında, sanatsal faaliyetlerini sanatsal faaliyetlerinde sanatsal faaliyetlerini sürdürmek için başkalarının başlangıcında.

5 yıllık sanat aktiviteleri, çocuğun karmaşık müzikal araçlarını, heykel gibi görsel çalışmaları yapmak, kendi kurguları ile boyamak gibi etkilidir. 5 yaşındaki sanatsal aktivitenin örnekleri, çocuğun sanatsal kapasitesinin yoğun olduğundan emin olun.

6 yaşındaki sanat aktiviteleri, çocuğun okuldan önce toplu üretim ve karşılıklı sanatsal iletişimin geliştirilmesiyle uğraşmak istediği makalelerin belirlenmesinde etkilidir.

Yaş haddine göre çocuk gelişimi !

Yaş grubuna göre sanat faaliyetleri nelerdir?

0-2 yaş grubu.

0-2 yaş grubu çocukları, yaşamlarının bu aşamasında duyularının yapbozuyla uğraşıyorlar. Çocuğunuzun bir dünyada, aromalar, renkler, farklı dokular ve tinus ile çevrili güçlü algılarına

2-4 yaş grubu.

2-4 yaş grubu olan çocuklar, yolda önemli bir farkındalık kazandıktan sonra açık enerji ve öğrenmede ortaya çıkar. Çocuk ve bale gibi dans ve bale gibi sanatsal aktiviteler, 3-4 yaşın altındaki çocukların gelişimi ile ilgili çocukların gelişimi ile ilgili çocukların gelişimi ile birlikte, sanat etkinlikleri arasında 2 ila 3 yıllık sanatsal faaliyetler arasında. Muhasebeci.

4-8 yaş grubu.

Karakterin spesifik özelliklerini oluşturan 4-5 yıllık sanat aktiviteleri gibi müzik aletlerini çalmak için eğitim, piyano, yargı veya vurmalı sınıflar elde edebilirsiniz. 4-5 yaş etkinlikleri Çocuğunuzun örnekleri, çocuğunuzun drama ve koro gibi okula ve sosyal hayata entegre olduğu faaliyetler olabilir: örneğin, drama ve koro gibi çocuk gelişimi sanat aktiviteleri. 5 yıl sonra gittikçe daha fazla geliştirilecek ve sanatsal faaliyetlerin kütlesine devam edecektir. 8 yaşına geldiğinde, bir çocuk artık müzisyen olarak bir müzik aleti çalarken bir sanatçı olarak kendi eserlerini yaratabilir.

8-12 yaş grubu.

Oğlu, şimdi ona karşı deneysel bir tutum gözlemlemek için daha kesin olacak, bu zamanlarda trendini ve iyice becerilerini çözmeye başladı. Çocuğunuz şu ana kadar çocuk gelişimine sahip olmak zorunda olduğunuz sanat faaliyetlerine katılmak istemedi ve dikkate alınması gerektiğini dikkate almaması gerektiği konusunda hiçbir fikriniz yoksa. Kısa eğitim veren veya gerçekten mutlu olacağı gösterilere katılmak için atölyeleri keşfedin.

Yaş grubu 12-16.

Çocuk gelişimi sanat aktiviteleri, ilk gençlere giren çocuğunuzun en zor anlarından biri olabilecek daha konforlu bir psikolojide önemli bir rol oynamaktadır. Bu süre zarfında, çocuğunuzun gençleri iç dünyalara doğru karmaşık bir yolculukta tutmaları ve bir protokolü korumak için sekreternlik gösterebilirsiniz. Ancak, ona karşı sabırlı olmakla ve birey oldukları içindir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.