Yaz, okula gitmeden tatil ve uzun günler diyor! Soğuk ve kasvetli yaz aylarında, çocuğunuzun rüya modelini rahatsız etmeden keyifli bir zaman geçirmek istiyorsanız, çocukların yaz aylarında daha iyi uyuyabileceği 5 basit parça ile başlayın!

1. Güvenli Uyku Süresi

Oğlunun gece önyargıları ve sabahları kesinlikle vigil zamanların saatlerini belirleyecek ve bu disiplini etkilemeyecek, çok daha uzun vadeli kaliteli bir uyku paterni getirecek. Küçük resimlerin suları aynı anda uyanmaya hazır ve aynı zamanda uyanmaya hazır, en keyifli ve sağlıklı günler, ritmini zamanında bularak hazırdır.

2 gün içinde şekerlemeye izin verin.

Konseyin aksine, bu istenmeyen durumu azaltmaya yardımcı olur, çocuklarda çocuklarda uykusuzluk problemini tetiklememek, ancak aksine. Özellikle, tatil beldelerinde, sıcak hava ve aşırı nem nedeniyle yorgunluğu önlemek için öğle yemeği molası da etkilidir.

Yaz uykusunu kolaylaştıran 5 ipucu.

3. Bolca Kaldır

Enerjiyi biriktirdiklerinde biriktirirken, gün ışığından ve temiz havadan yararlanan çocuklar; Gece boyunca daha sakin bir ruha geliyorlar. Çocuğunuz gün boyunca fiziksel aktivitedeyken, tükenmediğinden emin olun. Çünkü aşırı yorgunluk, uyuma eğilimi olarak bir Murrich gecesi gibi işaret edebilir.

Yaz uykusunu kolaylaştıran 5 ipucu.

4. Işığın yatak odasından izin vermeyin.

Ne yazık ki, maalesef, çocuklar için uyumak için doğru ortamı sağlamaya atıfta bulunmazlar. Çocuğunuza kolayca dalmak için ışığı kesen perdelerle karanlık ve sessiz bir rüya sunar. Ayrıca, televizyon, tabletler ve bilgisayarlar gibi ekranlardan en az 60 dakika önce çocuğunuzun uyku süresi arasındaki ilişkiyi azaltmak için uyku kalitesinde önemli bir fark yaratır.

5. Uyuyan bir atmosfer yaratın seni sevecek.

Çocuklar sessiz ve güvenli hissettiğinde daha iyi uyurlar. Size iyi hissettiren bir uyku alkış, bir battaniye veya yastık verebilirsiniz; Bir ritüelle uyumadan önce hikayeyi okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.