Bebek olmak, her kariyere ve duruma hazır olan zorlu bir süreçtir. Göz Minib’nizin sağlıklı ve rahat yolların sağlıklı ve konforlu bir yolu olduğunu unutmayın, farklı ihtiyaçlarınız var ve bebekler için 5 ürün yazmanızdır.

Güneş koruyucu

Bebeğin cildinin en büyük düşmanı olan UV ışınları, yaz aylarında yalnız şiddetini arttırır. Bu yüzden sadece denizde tatilinizde değilken, bebeğinizin çıktığı her gün 50 faktör ve koruma fonksiyonu olan bebekler için güneş kremlerini kullanmalısınız. Güneş kreminin maksimum yararını garanti etmek için, güneşten en az 30 dakika önce hatırlamaya devam etmeyeceğiz.

küvet

Sıcak iklim sadece sizi rahatsız etmiyor. Sıcak havalarda, banyonun gözlerini ve yüzünü, bebeğinizin gözlerini ve köpüğün yüzünü, banyoyu sıcak bir iklimle çözmek için koruyabilirsiniz, banyoyu rahatlatır.

Tasarım için kremler

Özellikle yenidoğan aşamasında, tasarım genellikle görülür, yaz aylarında bir sorun daha sık görülür. Bebek bakım eylemlerinde bulunması gereken çocuk bakımı bakımından biri de bebek bakım ürünlerinden birini pişirilir. Tasarım kremini sadece bebeğinizin poposu değil, koltukaltı ve performans alanlarına uygulayabilirsiniz.

Bebekler için talk

Bebeğinizin sıcak ve nemli yaz günlerinde kurumasını sağlamak için, saf ve mükemmel içme kuvvetlerini kullanabilirsiniz. Her banyodan sonra kullanılabilecek bu ürün, bebeğinizi daha rahat hissetmenize ve pişmiş ve ıslak gibi sorunlardan kaçınmanıza yardımcı olur.

Islak temizleme mendilleri

Hava sıcak olmasına rağmen, banyoyu sürekli yaz günlerinde yaz günlerinde sürekli olarak barındırabiliriz. Cebinizden alerjik bebek mendillerini cebinizden kaçırmayın, böylece gün içinde temiz ve konforlu hissedersiniz, sık sık terler ve durmadan durur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.