Anne olmak güzeldir, çünkü Himalayaların yüksek bir durumu olduğundan. Yeni anne kesinlikle iyi niyetlidir, her şeyin en iyisini yapmaya çalışırken hatalardan kaçamazsınız. Hata farkı ne kadar erken olursa, bebeğinizin genişlemesinin tadını çıkarmak ve deneyimlemek için hamile olanak miktarını ortadan kaldırabilirsiniz. 10’lar gelebilir:

Geliştirmek için daha iyi geliştirmek için sakal değil

9 aylık hamilelik zamanları vardı ve sonra doğum yaptılar. Hem fiziksel hem de manevi olarak harika bir değişiklik yaptılar. Derinlikte dinlenmeye çalışmayın ve yeniden başlatmanız gerekirse ve işleri geri yüklemeye çalışmayın.

Babyneze, lío.

Bebeğiniz ağladığında seni korkutma ve ağlamıyor musun? Hadi tam şişe verelim! Bebeğim bu aç ağlar, uyku ağları, ağları yapar. Bu panik altında “Nasıl bir anneyim, ağlıyorum, ağlıyorum, bebeğim için iyi olamaz”? Düşünce aşağı ve bu düşünce doğru değil. Ayrıca ağlamak ve panik için, bebeğinizi daha fazla vurgulamaktadır.

Kitaplar ve uzman görüşleri

Tabii ki, uzman görüşlerini ve bebek bakım kitaplarını kullanmak çok önemlidir, ancak onlara ve bebeklerine uyacak bir kural yoktur. Genel olarak, anlayın ve yapmayın ve sizi bebeğinizle birlikte keşfetmeye çalışın.

Bebeğinizi diğer bebeklerle karşılaştırın

“Bebeğim ağlamaz” ortamından dinle. LAF’larla başa çıkma. Her bebek farklı.

Unutmak

Hobilerinizi, sporunuzu, vücut bakımınızı, eşinizi, eşinizi, eşinizi, eşinizi ve bir annenin dışındaki bir yaşam olduğunu unutmayın.

Annem hangi formu emziremem!

Birçok annenin yeterli süt alamayacağı veya bebeğinizin süt toplamadığı için gerçekleştiği sorun budur. Kendini hissetme hissetme. Gerekirse, doktorunuza başvurun, işinizi bir meme / süt pompası olarak kolaylaştıran ürünleri kullanmaktan çekinmeyin.

Babayı bırakmak

Bebeğinizin her şeyi almayın, bu çocuğu yalnız yapmadılar. Bu, bebeğinin ve eşinin babası ile sağlıklı bir ilişki için lüks değildir.

Yardıma yardım etmek için emekli

Analık nedenlerine sahipler, evet, ancak bebekler bakım uzmanları ve doktorlar ücretsiz yerlerde çalışmazlar. Yardım isteyin, kimse bir annenin karnına olarak doğmamış. İnanmazsanız, yeni doğan bebeğinizi görün, bir devlet durumu var mı?

hibe

Her hafta emziği değiştirirseniz, bebeğinizin bir emziğe alışması için sadece kaçındınız. Çünkü bebeğiniz tek bir emzikte alışkın olduğundan, emziği değiştirme zamanı geldiğinde zorlanır.

Aşırı olmak

Bebeğinizin diyeti, uyku saatleri ve banyo, elbette, önemlidir, ancak belirttiğiniz kurallar bebeğinize uyum sağlamaz. Biraz esnek olun, bir pil çalışma aracı satın almadığınızı unutmayın, bir bebek doğmuş. Kendine özgü bir kişiliğe sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.