Masum devletlerle hayranlığa neden olan bebekler, hepimizden daha akıllı, çevik ve zeki olabilir. Gözleriyle uçan küçük havlar, ABD’deki tutum ve tüm hareketler, sevimli zaman sayısını artıran evlerinde sevgi dolu katlarını artıran küçük bilimsel durumlardır.

Her şey bebeklerde güzel olsa da, kesinlikle kendi yöntemleriyle çeşitli stratejiler geliştirmeleri ve dünyanın mutluluğunu olan durumlar lehine arttırdılar. Lafe’yi uzatmadan akıllı bebekler stratejilerinin geliştirilmesindeki başarıları gösteren videoyu görelim.

Uyumak? Hadi, canım oradan, atlamak istiyorum!

Bebekleri severler ve atlarlar çünkü bebeklerdir! Bu bebek, üstün bir başarı ve iyi planlanmış bir strateji ile yatakta uyuyamaz ve bu bebeğin uyuyamadığı; Peki, atlamak zorundasın? Kendi kafasında iyi görünen kişi, bu bebeği bulur ve bir atlama havuzu vermek istiyor. O zaten kazandı çünkü!

Yalnız uyumak istemiyorum canım sıkıcı!

Bebek bu videoda da size gelir mi? Yatağı uyumak için aldığınızda, batıda uyumak isteyen ve uyumak isteyen bir bebek. Muhtemelen babası, bu tatlı bebeğimle dikilir, tüm mevduat arttıkça dikilir, istediği anda yapar ve babasının ona eşlik etmesine izin verilir. Bebek karyolası yetişkinler için uygun bir yer olmasa da, yalnız uyumak istemeyin, daha küçük olan nedir?

Bugün, yarın yataktan kaçar, yarın evden kaçar!

Hem beşikte hem de bebeğin bebeğinin güvenliğini sunan bebek karyolasında olan bebek bakımı sunan bebek bakımı sunan birçok bebeğe giderler. Ancak bu iş o kadar kolay değil. Tartımdan önce beşikten çıkmak istiyorsanız, dünya turunun planlarını kuran bir bebeğe sahip olmak istiyorsanız, kaçmak istediğinizde de riskten kaçar. “Beşiği terk ettiğimde, bebek yastığına düşüyorum, ayakta duruyorum.” Biz içtenlikle görüşünüze hayranız. O zaman bir iş görüşmesidir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.