Bu kış hangi dekorasyon trendlerini bekleyebiliriz? Yaşam alanlarınızı bu trendlere göre keşfetmek ve düzenlemek için doğru yerdesiniz!

teknosehir.com adresimizde ilgili yazıdaki ürünleri aratabilirsiniz. baslik

Zaten bu kış evlerimize korkusuzca renk ve şekil getirecek, iki farklı renkte asimetrik olarak boyanmış bir duvarı, soyut şekillere sahip işlemeli bir yastığı davet ettik. Tüm bunların ruhumuzu daha özgür hissettirdiği doğrudur.

Daha Fazlası

2020 kış dekorasyon trendleri

Maksimalizm çağı – yani iddialı parçalar, bol renk ve desen kullanımı, parlaklık, ferahlık ve rahatlık, iddialı mobilya ve aksesuarlar – henüz bitmedi. Bu sezon trend listesine son hızla hakim olmaya devam edin.

Bir renk ve bir iddia

2020 kış dekorasyon trendleri

Bir rengi geri kazanmak için bir odadan veya bölümden çıkmak, sezonun şaşırtıcı trendlerinden biridir. Ayırt edici renkler; Pembe ve mor. İkisinin de duygusu güçlü ve olumludur. Denemeden gitmeyin! Aynı renkteki kanepeler, kilimler ve yastıklar ilginç ve gerçeküstü bir atmosfer yaratabilir.

Doğanın dönüşü

2020 kış dekorasyon trendleri

Dışı ve içi doğal olan her şeyi giymek bu sezonun en büyük hedeflerinden biri. Taşlar, bitkiler ve doğal ahşap parçaları bazen koridorun ortasında veya bir duşun tepesinden sarkarken, tavanda veya duvarda yemyeşil formdaki doğa evlerimizin ana konuğu olacaktır.

Eğri ve yuvarlak çizgiler

2020 kış dekorasyon trendleri

Mobilyalar bu kışa biraz köşeli ve daha yumuşak bir giriş sağlıyor. Oval sehpalar, kıvrımlı ve yuvarlak kanepeler, oval veya yuvarlak yemek masaları sezonun ana bileşenleri.

Duvarlar yaşıyor

2020 kış dekorasyon trendleri

Bu sezon, özellikle bitki ve çiçeklerin büyük çizimleri ile bol desenli duvarlar eşlik ediyor. Duvar kağıdı seçiminizi yapın, bu trendleri kaçırmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.