Hayatımızda, her yerde unsurlar ve düşük dekoratif fikirler ile “Otomatik” (DIY) maliyetidir. Ancak, dekorasyon ürünlerinin “kendini” ve çok fazla boş zaman yapmak için küçük bir cesarete ihtiyacınız var. Şu anda bu akımı değiştiren dekoratif nesneleri aramak ve havayı 50 TL’den daha az olan havayı değiştirmesi çok zekidir.

50TL ile Ev Nasıl Süslenir !

aydınlatma

50 TL’nin altında, evinizde sessiz ve karizmatik ortamlar oluşturabilen birçok aydınlatma seçeneğine sahiptir. Örneğin, dekoratif nesnelerden birinin mükemmel bir ihtişamı olan LAVA lambaları 50 çay kaşığı altındadır. Ayrıca, bazı Lambader modelleri de bu fiyatlardadır. Evinizin tercih edilen tercihi büyülenebileceği durumlarda ortaya çıkan görüntü. Başka bir stil aydınlatma, bandın LED aydınlatmasıdır. Odanızda merak harikası, filmden fantastik bir sahne ortaya çıkarabilirsiniz.

50TL ile Ev Nasıl Süslenir !

Yönetim

Evinizde uygun fiyatlı bir alternatif oturma sistemi sağlamak için çok para harcamak zorunda değilsiniz. Balkondan balkona ihtiyacınız varsa, odalar için okuma köşesini veya yatak odasını okuyun, derhal kafanızdaki pahalı eşyaları unutun ve 50 koltukların altındaki yastıklara, hem konforlu hem de dekoratif alternatifler, seçenekler hakkında 50 yaşın altında. …

50TL ile Ev Nasıl Süslenir !

Cam şişeler

Evinizin her bir köşesinde kullanabileceğiniz cam şişeler ve istediğiniz boyut 50 çay kaşığı altındadır. Küçük şişeler çakıl taşları ve büyük kumlarla doldurulabilir. Farklı renk seçenekleriyle, şık bir vazoda döndürülebilen şişeler, yaşam alanlarında basit ve ferah bir havayla oluşturabilir.

50TL ile Ev Nasıl Süslenir !

Mumlar aklımızdaki ilk nesnelerden biri zihnimize. Evin her odasında kullanabileceğiniz mumları, tarzınızdan sonra boyut ve renk olarak seçebilirsiniz. Bize mumlar hakkında garip bir bilgi verelim: Büyük yelkenleri sevmeyenler, küçükler ise ışığı sevenlerden tercih edilir.

50TL ile Ev Nasıl Süslenir !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.