90’ların yaşayabilirliği, eğlence, eğlence ve enerji asla 80’lerin diliminde olmamıştı, ancak 80’lerin tadı damakta bir tane daha kaldı. Müzikal dünyasının çıldırdığı 80’lerin dekorundayız ve pazarlama iletişimi birçok kullanıcıya ulaşan ürünleri geliştirdi ve başardı. Giyim gibi konularda, oyuncaklar 1980’lerde vintage unvanı altında müziğe gidiyor. Dekorasyona gidebileceğimizi söyledik. İşte kasetler, stabio kalemleri ve döndüğümüz 80’lerin dekorasyon fikirleri.

Çiçek desenli

boş

80'lerden ev dekorasyon örnekleri

Renklendirici

80’li yıllar için, dekorasyon renkleri yerine getirirse bir yıl arayabiliriz. 80’li yıllar, pastel tonlar tüm dekorasyon unsurlarını ve aksesuarın üst kısmının üst kısmında, süt sütünü uyandırmak için karanlık bir dönemden ve renkli renginden görünüyordu. Bu nedenle, evinizde olabileceğiniz maksimum renk seviyesine sahip olmalısınız. Bunu yapmanın en kolay yolu duvar kağıdı. Birleşik Krallıkın sonundan dünyaya yayılan duvar kağıdı eğilimi olan desen, renk, 80’lerin dekorasyonunun vazgeçilmez unsurudur.

80'lerden ev dekorasyon örnekleri

Geçen yıl bir eğilim haline gelen kırsal tarz mutfak süslemeleri, 80’lerde tüm evi kapsar. Ülke dekorasyonunun ahşap, aksesuarlar ve renkli sitelerden oluşan ziller, büyük şamdan ve uzatılmış gözlüklerle bütünlüğünüz varsa, bir dekorasyon alır 80’li.

80'lerden ev dekorasyon örnekleri

Açık mutfak kaldırıldı

80'lerden ev dekorasyon örnekleri

Filmlerin ilham kaynağı

80’lerde çekilen birçok film hakkında konuştuk. Bugünün filmlerini kontrol edebilir ve 80’lerin dekorasyonu ile özel fikirlere sahip olabilirsiniz. Örneğin, ihtişamın çekildiği Motelbatos, dekorasyon için birçok fikir barındırır. Görmesi zor bir şey çünkü korkunç! Ama her şey dekorasyon için buna değer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.