Trafik, Gürültü, Yüksek Gri Binalar, Taşan … Şehir sezonundan iyileşirken ve doğayı entegre ederken, gerçek anlamda rahat bir nefes alabileceğiniz bahçenizin tarihinin tarihine dönüşebilir. Evet, belki Michael Jackson ya da bahçesi gibi herhangi bir arazisi yoktur. Babylon’un Jarbali Bahçeleri kadar göze çarpmayan değil, ancak birkaç mükemmel fikirle barış ve mutluluk bulacak harika bir alan olabilir.

Bir çocuk dokunma

Çocukluğunuzda, balıkçılığınızda okuduğunuz görüntüleri bahçe aksesuarları ile kendi bahçenizde taşıyabilirsiniz. Geceleri aydınlatan parlak fosfor çakıl taşları ile, sizin ve aile üyeleriniz için Hiking Hiking’in hoş bölgeleri oluşturabilirsiniz, cüce karakterlerini, bahçenizin farklı bölümlerinde pamuk prenses ve yedi cüceyi hatırlatmak için yapılandırabilirsiniz. Hayal etmek; İşten geldin, bahçeye gittin, buna benzeyen bu tür hikayelerde tüm sorunlarını unutma?

Alice Harikalar diyarındaki gibi bahçe ise

Yeşil ve çiçeklerle

Çok katlı dairelerin aksine, renksiz ve çocukların şehrin ufku, bahçenizi bahçe eşyalarıyla renkli bir cennete dönüştürebilir. Yeşil alanların rahatlatıcı etkisinin rahatlatıcı etkisinin, romantik bisiklet çiçekleri ve ferforje bisiklet ile romantik bir atmosfer yaratan güzel bir bahçe kavramı yaratan romantik bir atmosfer yaratan romantik bir atmosfer yaratan romantik bir atmosfer yaratan romantik bir atmosfer ile birlikte rahatlatıcı etkisinin rahatlatıcı etkisini yapabilirsiniz. Uyku evreni için saksılar.

Alice Harikalar diyarındaki gibi bahçe ise

Farklı habitatlar yarat

Gıda, okuma, bahçenizi konforlu tasarımlar olarak zarif tasarımlar ile ekleyen bahçe mobilyalarıyla dinlenin gibi farklı amaçlar için farklı bölümler oluşturabilirsiniz. Renkli armut kancası oturumda rahat olabilirler Sandalye masası setlerinin köşesinde bir köşesinde kitap taşıyabilecek arkadaşlarınızla çekici konuşmalarla, bahçelerinde bahçelerinde kitaplar, kitap okuması ve tatlılar olabilir. Barbekü partilerini sandalye tablolarının bir köşesinde düzenlersiniz.

Alice Harikalar diyarındaki gibi bahçe ise

Biraz soğumaya zaman

Keyfini çıkardığınız havuz, kendi bahçenizdeki yeşilliklerde yaşamak için uygun değildir. Havuzlu bir yerde oturmak zorunda değilsiniz. Şişme havuzlar sayesinde bahçenizde yüzebilirseniz bahçenizde yüzebilirsiniz, güneş evinizin sonundaki yaz tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Çocuklar için daha küçük boyutlu şişme yüzme havuzlarında olduğu gibi, prefabrik aile havuzları da mevcuttur.

Alice Harikalar diyarındaki gibi bahçe ise

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.