Sağlıklı beslenme ve güzel bir eğlence parçası olarak balkonda sebze yetiştirmek için neye ihtiyacınız olduğunu biliyor muydunuz?

Mutfağınız yoksa, kaliteli ve lezzetli taze sebzeleri ve meyveleri bulacaksınız. Toprak geleneksel ve monokültürel tarımla delinirken, birlikte karışmaya başladığımız sebzelerle kaplanmıştır. Öte yandan, hızla büyüyen organik ve doğal tarım yeterli değil ve organik piyasaya sahip iş bütçeyle ilgili olarak yanıyor. Peki, çözüm nedir?

Perfika, doğal tarım, toplum tarafından fikirlerle birlikte yardım edilen tarım: iyi sebze ve meyvelerin zulmündeki tarım olarak. Öte yandan, şu anda şehirden randevusu olan insanlar, kendi evlerinde ve kendi sebzelerinde kendi sebzelerini arttırır. Bu yayının sorunu, şehrin bahçesindedir … Ayrıca kendi küçük bahçenizi bu şekilde bu şekilde ayarlayabilirsiniz, Balkon Bahçesi’ni arayabiliriz. Balkonda tarım hiç de zor değil. Balkonda yetişen şey, balkonda sebze egzersiz yapmanın hileleri nelerdir, balkonda büyüyen bitkiler nelerdir ve mutfağında ne ekleyebilecekleri, gelin bir araya gelebilir mi?

Balkonda sebze yetiştirmek için önemli noktalar.

Balkonda sebze yetiştirmek için gereken malzemeler ...

Balkonda saksı, bitki yatakları, küçük seralar veya topraksız tarımla sebze yetiştirmek mümkündür. Balkonunuzun kullanımını kontrol edin. Bu işi ne kadar alanın kabul edebileceğinizi tasarlayın. Belki balkonunuzun şekli ve konumundan dikey bir tohum alanı oluşturabilirim.

İlk olarak, balkonumuz yeterince güneş görürse, güneşin ne kadar güneş olduğunu görüyoruz. Küçük ve kısa süreli güneş ışığını gören bir balkonunuz varsa, üzülmeyin. Bazı sebzeleri küçük bir güneş ışığında büyütebilirsiniz. Bu anlamda büyüyeceği sebzeleri seçmelisiniz, örneğin, domates, domatesleri daha az güneş alacak bir balkonda veya hızlı tohumla büyüklüğü olan bir balkonda tutmayacak ve faturalar olacak.

Balkonda eğitmeye karar veren sebzeler, tüketiminin çok şey olduğu sebzeler olmamalıdır. Aksine, Balkonda baharat bitkileri topladıkları ve bütçelerine katkıda bulundukları için zencefil, kişniş, broşürler gibi taze zor sebzeler, taze zor sebzeler bulmak zordur ve bütçelerine katkıda bulunur. En sevdiğiniz bitki çay karışımlarını balkonda karıştırabilir ve karıştırabilirsiniz.

Balkonda sebze yetiştirmek için gereken malzemeler.

Balkonda sebze yetiştirmek için gereken malzemeler ...

Balkonda biber yetiştirmek istiyorsunuz, yoksa salata veya tencere tencerelerinde sarımsak olacaksınız, saksıları kullanabildikleri için, balkonda yetişen ahşap yatakların veya polistiren köpük sebzelerinin özel alanlarını çalıştırabilirsiniz. Polistiren köpük kapları genellikle kare veya dikdörtgen şeklindedir ve belirli boyutlarda üretilir. Ormanlar, marangozun içine kesmek istediğiniz boyuta göre tasarlanabilir. Bu kapların derinliğinin en az 15 santimetre olduğunu öneriyoruz.

Ağaç, tencerenin kökleri ve besinleri için yeterli olduğunda balkonda büyüyen ağaçlara giriyorsanız, ve ağaç bir projeksiyon ağacıdır ve ağaç boyası, balkonun bu bölgeye sığabileceğini hesaplayabilir. Bunları dökmek mümkündür, böylece ağaçlar, boyama yerine rengin mümkün olduğundan emin olmak mümkündür, ancak belirli bir boyuta ulaştığında, ağacı balkondan çıkarın.

Bitki yetiştiriciliği için bir tohum dolgunuz varsa, işinizi balkonda mini serayın içinde yapabilirsiniz, viyolahları içeri girebilirsiniz. Bu amaçla, naylonun çevreleyen gerilmiş film gibi çözeltiler veya tencerelerle çevrili olabilecek yatakların köşeleri olacaktır, gerilmiş film iyi çalışır. Kalıcı bir sera, örneğin tencerede, sonbahar ve kışın yanı sıra sonbahar ve kışın yanı sıra, sonbahar ve kışın büyümesini kolaylaştırır.

Bir diğer önemli konu, ülkeye ülkenin doğası kadar verecek yiyeceklerdir. Örneğin, domateslerin sevildiği gıda besinlerini uygulamak için tencerelerdeki en önemli domateslerdir. Bu anlamda, kendi sağlık ve çevresel temizliğinizle ilgili kimyasal ürünler kullanmamanızı öneririz. Kompostlama, laktik bakteri, maya, yararlı mikroorganizmalarla kendi organik kalıntılarını reaksiyona sokarak kendi organik kalıntılarını organik ve etkili bir gübrede döndürebilir. Böylece, hem atıklarınız besin sistemini uygulayabilir ve evinizde küçük bir ekosistem oluşturabilir; Tapyra branşından taze ayrılmış sebzeleri tüketebilir ve elbette. Kompost nedir, nasıl hazırlanır? Katkımız size bununla iyi bir tavsiye veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.