Tabii ki, açık balkonun havası, elbette, ancak kapalı balkon da kışın yaz ve kışın çok güzel. Aynı zamanda, hem sesinin kaçmasını önler ve dışarıdan gürültü sağlamaz. Böylece istediğiniz etkinliği arzunuz sırasında balkonda serbest bırakabilirsiniz. Son yıllarda, daha şık kapalı balkonlar, evlerin huzurlu yerlerini yaratır. İlginç aksesuarlarla harika dekorasyon ve ilginç aksesuar fikirlerini ortaya çıkarabilirsiniz. Sizin için en tatlı detayları koyduk.

Köşe koltuğu

Kapalı balkonunuzda huzurlu bir an geçirmek için rahat bir oturma planına ihtiyacınız var. Bir koltuğun büyük bir detayı, balkon masası yerine çok daha rahat olabilir. Balkonunuz genişse, köşe sayesinde her zaman misafirlerinizi balkonda barındırabilirsiniz.

yastık

İç balkonu aydınlık ve barış ile harika bir kurabiye olabilir. Kenarlara çekebilecek yastıklar ve yastıklar kitap okumak için yeterlidir. Ancak teşvik etmek faydalıdır; Bir günlük okuma köşesini bırakmak istemeyebilirsiniz. Özellikle, katlanır yastıklar kitap okumak için çok daha kullanışlıdır.

Rahatlatıcı aydınlatma

Ayrıca balkonunuzda aydınlatmayı seçerseniz de düşünmelisiniz. Üst veya rahatsız edici ışıklar, çevrenin reaksiyonunu çekmeleri gerçeğine yol açabilir. Böyle aydınlatmadan da kaçınmalısınız. Çünkü kendi huzuru bu parlaklıktan kötüleşebilir. Yapabileceğiniz en güzel balkon ışıkları koyu ışık yayar. Hem güzel görüntüler hem de uzatılmış ışık onları barış getiriyor. Çiçek desen bu yıl moda!

rocker

Barış huzuru bir koleksiyon yeri ile icat edilirse iç balkon balkonundan ayrılmayacaktır. İyi bir kahve oluşturabilir ve çatı kapağını dizlerinizle görebileceğiniz harika bir ortam yaratabilirsiniz. Konforlu koltuklar her yerde barış getirir, ancak bu sevinci seven balkondan aydınlatılan özel aydınlatma, bitkileri ile donatılmış bir diğeri olacaklar. Salıncakla balkonda filmin tadını çıkarmak için, koltuk en tatmin edici faaliyetlerin başlangıcına ulaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.