Sanat akışının sanat deco felsefesi, özellikle 1920’lerden sonra; Sanat, sanayi tarafından fonksiyonel ve manuel kılavuza uygun olarak beslenmesi gerektiği gerçeğidir. Art Deco, gereksiz ve gereksiz detaylar ve işe yaramaz, bu nedenle, daha fazla geometrik şekiller olan dekoratif elemanların sanat eserleri.

İç alımda, Art Deco’nun sanat akışının bu geometrik şekillerle olan izleri belirtilmiştir. Ardından, lamba lambalarına ve alli gülün perdelerine yerleştiremezseniz, Art Deco arkanızda değildir. Klasik dekoratif kadın bölümümüzü getirelim.

Art Deco ile formlar ve renkler.

Geometrik şekillerin kullanıldığını zaten söyledik. Üçgenler ve paydaşlar genellikle çelik parçalar ve parlak krom, küp-küp masaları ve makine ve dekorasyon sanat deco algısı yaratan Gotik eşyalarda görülür. Deco Deco Decoration’daki Simetri, zımbalama zımbalarında kullanılan zımbalama hakimdir. Daha güçlü renklerin kullanımı Art Deco’nun en belirgin özelliğidir. Siyah ve beyaz fayanslar, örneğin, yer için en çok tercih edilen seçeneğidir.

Büyülü Geometrik Şekiller: Art Deco

Eski medeniyetlerin izleri.

Art Deco tarafından 1920-30 on yılda, Afrika Safarileri çok popülerdi. Bu nedenle, hayvan aksesuarlarını ve safari işaretleri olan egzotik hava bölümlerini yapılandırabilir ve evinize heykelleri yerleştirebilirsiniz. Yerli Amerikalılar gibi medeniyetleri sembolize eden detaylar, Art Deco Dekorasyonunun dekorasyonunda tüm bakım. Örneğin, tablo yerine, Hieroglephen veya Dev’den bir deri maskesini asabilirsiniz.

Büyülü Geometrik Şekiller: Art Deco

Güzel karşıtlar

Art Deco, aynı zamanda sanatın adını ve adını anlayan bir akıştır. Sadece mekanik soğuk şeyler değil; Parlak, animasyonlu ve kontrast renkleri ve şekilleri benimser. Koltukları renkli perdelerle pürüzsüz bir yüzeye sahip olabilirsiniz. Beyaz oturma kıyafetinin koyu yeşil şekillerde kullanıldığı nadir stillerden biridir. Veya oyulmuş ahşap koltuklar odanızda çizgili perdelerle yaşayabilir.

Büyülü Geometrik Şekiller: Art Deco

Geniş, ferah, aydınlık.

Aksesuarlar ve metalik nesneler, Art Deco Decoration’ın en spesifik unsurları arasındadır. Aynalar duvardaki evin duvardaki, zemin tavanı boyunca yansıtacak ve aynalar duvara yansıtılır. Sanayi sektörlerinin ruhunun onlarla birlikte olduğu.

Büyülü Geometrik Şekiller: Art Deco

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.