Basit yemeklerin Vete ve bir mutfakta çaba göstermeye hazırlanın. Pişirme ceketiyle oturun ve mikroplarla uzun vadeli bir kavga için hazır olun. Telestine C Vitamin Yiyecek İçecekler Bunları tüm kış hastalıklarından korumak için öneriler …

1. Tart Kiudi.

Yeşil Yeşil veya Kişi Kişi. Ağzın kama mı? Şimdi Ayva’ya bakın, böylece ağzındaki kimyasal reaksiyonun üzerinde ters etkisi ile tepki verecektir. Ancak Crier’in Kijili Keklerin yemekleri yemek daha kolaydır. Ve sizinle lezzetli bir kahve yaparsanız, kış dalgıçlarının en güzel zevklerinden birini yaşarsınız. Kahve kupaları, fotoğraf rezervasyonu instagram.

C Vitamininin en sağlıklı halleri !

2. Greyfurt anlattı?

Kaçma, hayır için koştum! Greyfurt için fantastik bir smothie tarifimiz var. Blackberries, muz ve bal ekleyerek, dünyanın en lezzetli içeceklerinden birini sileceksiniz. Bal, böğürtlen, iki kaşık, yoğurt, greyfurt ve Muzu mutfak robotunda duruyor ve sorunsuz bir şekilde geri döndü. Elinizdeki güzel içecek, hastalıkları mücadele için harika bir kalkan!

C Vitamininin en sağlıklı halleri !

3. uzun ve güzel güzellik paroşial

Saga’yı seviyorsanız, Kuşkonmaz ile hayran kalırsanız dillerde tadabilirsiniz. Fantastik aroması ve vitamin ile C oldukça dayanıklıdır ve hastalıklara karşı dayanıklıdır. Özellikle zeytinyağı sosu, tavuk veya et, kuşkonmaz, hatta geceleri bile, hatta televizyona karşı kurabiye niyetini yiyenler. Özet olarak, kuşkonmaz, gerisi önemli değildir.

C Vitamininin en sağlıklı halleri !

4. Belki de beğenmezsiniz, ama ıspanak!

Yandaki bir kaseye yoğurta ihtiyacınız var ve rahat ıspanak unu C vitamini C vitamini% 16’sına uygundur. Ayrıca, B6, E, C, K, K ve Fosfor, Potasyum, Bakır, Mineraller çinko, Spadede’den oluşur. değerler. . İnsan yemekleri Ironman gibi hissettiğinde. Ama “ıspanak yemeyin, benim için hiçbir şeyim yok.” Söylemeyin, ölçüden yapmayı düşünmeyin.

C Vitamininin en sağlıklı halleri !

5. Kış Kahvaltı Yıldızı; Yabanmersini

Çift C vitamini olan Cranberry Meyve reçeli, çift turuncu, kış kahvaltısına uyan. Sapları ayırın ve bir gecede bir gecede bir gecede bir gece bekledikten sonra hazırsınız. Eve yayılan yaramazlık kafanızı çevirir. Mutfağın elbiselerini giydikleri ve kışın kızılcık reçelini yapmaya başladıkları en iyilerdir.

C Vitamininin en sağlıklı halleri !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.