Aynayı şimdi giy ve ona bak, onlara ne olduğunu gör. Ofiste olduğunu düşünelim; Katlanır zeminlerinizi alabilir ve çiçekli şortlarınızla birlikte plajlar boyunca yürürler misiniz, belki de, ancak talepte dört duvar arasında sıkışıp kaldınız mı? Neden hala fildişi duvarlar? Bej koltuğu neden neden kasvetli masa?

Renk hangi karakter?

Eviniz mutlu, sessiz, başkaları değil, sessiz olduğun bir yer olmalı! Bu nedenle, kararları dekorasyon noktasında daha doğru hale getirecek kişidir. Sevdiğiniz renkler hakkında en önemli faktör, hangi tarzda kabul ettiğiniz. İlk önce kendi karakterinizin ilk analizinde başlar. Giysilerinize bakın; En popüler renk, çoğu taşıyıcının tamamen doğru olduğu ve bir klişenin olduğu renktir. Kırmızı kullanmak istiyorsanız, evinizde kırmızı sesler olmalıdır.

Renkler ve Etkiler

Her renk hayatımıza başka bir anlam ifade eder ve anlamın tercihlerini oluşturarak evlerimizde etkili sonuçlar üretebiliriz. Özellikle çalışma alanınızdaki verimliliği tetikleyen kırmızıyı seçebilirsiniz. Güneşin rengi sarı enerji verir ve tadını çıkarın. Oturma odası için de iyi bir seçenektir. Stresli bir hayatınız varsa, yeşilin yatıştırıcı etkisi size huzurlu bir ortam sunar. Öte yandan, yeşilin dinlendiği bir gerçektir. Mutfağınızda mutfağınızda, dayanıklılığı ve dayanıklılığı simgeleyen soygunun açılış etkisini uygulayarak mutfağınızda iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Hayatınıza duygusal bir not veya olumlu bir enerji eklemek istiyorsanız, pembe sizin için ideal renktir. Sembolize olan yaratıcılık mor, çocuğunuzun oyun odası ile hayal dünyasının gelişimine katkıda bulunabilir. Ek olarak, manevi serilerce sunulan mavi rengi tavsiye ediyoruz ve kan basıncını azaltıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.