Evinizde yeni bir dekorasyon tasarımını değiştirmek istiyorsanız, 2016 yılının dekorasyonunun tamamen doğal olduğunu bilmelisiniz. Evinizin dekorasyonuna doğru uyarlandıysanız, evinizi kişiselleştirdiğinizde eğilimi yakalama fırsatını bulun. Bunu yapmak için yolda bir çalı kırbaç yapmak zorunda değilsiniz. Birçok özel tasarım doğaya benziyor ve aynı zamanda evinizde doğal, basit ve etkileyici bir ortamdan oluşur. İşte doğadan ilham alan dekoratif öneriler:

Duvar Kağıtları Evinizi bahçede tercüme etmek için.

Duvar kağıtlarının kullanımı her zaman cesur bir karardır. Bununla birlikte, işin zor kısmı sadece bu kararda değil. Duvar kağıdının kararından sonra, bir duvar kağıdı tercihiyle de meşgul olmalısınız. 2016 dekorasyonun doğal dekorasyon dekorasyonu için uyumlu bir duvar kağıdı istiyorsanız, modellenmiş ve doğayı hatırlayan kararlar almak da faydalıdır. Siyah-beyaz ağaç gövdelerinden oluşan bir duvar kağıdı da odayı oda olarak gösterir.

Meşe’nin katkısı.

Meşe, renk ve kumaşta kolayca kullanılabilecek malzemelerin yanı sıra dokuda olduğu gibi, dokuda ve dokuda. Bir bozulmamış meşe dokusu, sehpa, doğa odasının aldatmasının bir aldatmacanın doğası gereği ilham alabileceği güçtedir. Eski çalışma panoları istemiyorsanız, koltuk kaldırımlarında satın alabilirsiniz, pratik ve hoş bir ortam yaratabilirsiniz.

Yeşilliklerin her sesi

Doğayı evinize taşımak istiyorsanız, tüm yeşil tonları kullanabilen bir alana ihtiyacınız vardır. Koltuk kaldırımı duvardaki veya halının üzerindeki boyayı görmez. Evlerdeki yeşil modlar 2016 yılında doğal dekorasyonlara şiddetle uyarlanmıştır. Evinizde yeşil hale getirmek için böyle büyük bir karar vermek istemiyorsanız, Yeşil kumaşlarla sonbahar moda ile yastıkları birleştirerek zaten büyük bir ortam yaratabilirsiniz. Evinizin renginin en uygun yeşil tonu olan yeşil tonu bulabilirsiniz ve yastık örtüsünü oluşturabilir. Dikey konumla başa çıkmak istemeyenler için minder için zarif listelerden tercih edilmek zorunda kalacağınızı söyleyebiliriz.

Tencere ile, evinizde yaşayan veya cansız bitkileri yerleştirebilirsiniz, özel renklerde seçin. Bu, doğal ve ferah bir ortamın gerçekleştiğidir. Özellikle, balkon dekorasyonundaki akşam yemeği çiçeğinin harika bir görüntü ürettiğinden emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.